home
A101
A101 Aktüel Ürünler
8
Abone
8
Abone

1 Mart A101 Aktüel 2018

1 Mart A101 Aktüel 2018 Ürünleri

Türkiye’nin önde gelen market zincirleri aktüel kampanyalarını yeni ayın gelmesi ile beraber güncellemeye devam ediyor. Özellikle farklı ürünlerde yaşanan bu indirimlerin aktüel bültenlerinde yer almasının da sürpriz olmadığını belirtmek gerekiyor.

Bilgisayarlardan tabletlere, giyim ürünlerinden temizlik malzemelerine, ev eşyalarından makyaj ürünlerine kadar oldukça geniş bir yelpazeye yayılan bu indirimli malların müşterilerin alışverişlerine de oldukça olumlu yönde etki ettiğini söylemek zor değil. Vatandaşlara hem ucuz hem de kaliteli alışverişin yollarını sonuna kadar açmayı başaran a101 aktüel bülteni de bu noktada oldukça önemli bir konumda yer alıyor. 1 Mart tarihinden itibaren geçerli olacak bu indirim ürünlerinin stoklar ile sınırlı olduğunun da altını çizelim.

1 Mart A101 İndirimli Ürünleri

Hi-Level markasının Ultra HD uydu alıcılı LED televizyonu a101 raflarında müşterilerini bekliyor olacak. Bu ürünü temin etmeniz için ödemeniz gereken ücret ise 1,999 lira. Exper markasının oldukça kullanışlı olan tableti de haftanın öne çıkan ürünleri arasında yer alıyor. Bu ürünün fiyatı ise 219 lira olarak belirlenmiş durumda. Xiaomi markasının oldukça popüler olan cep telefonu da a101 reyonlarında vatandaşları bekliyor. Bu ürünün indirimli fiyatı ise 699 lira olarak konumlanıyor.

Piranha markası özellikle bilgisayar ortamında oyun oynayanlar için oldukça çeşitli ürünlerini satışa çıkarmış durumda. Oyun kulaklığı 34,95 lira, oyun klavyesi 24,95 lira, Mouse ürünü ise 19,95 liralık fiyat etiketleri ile oyun severler için bulunmaz bir alışverişin kapılarını sonuna kadar açmış gibi gözüküyor.

Hi-Level markasının 16 GB SD kartı 17,95 lira, aynı markanın farklı renklerde olan USB bellekleri ise sadece 19,95 liradan satışa çıkarılıyor. Silk&Blue markasının erkek pijama takımları 21,95 lira, çift kişilik lastikli penye çarşafları 16,95 liralık etiketleri ile dikkat çeken ürünler arasında.

Keçeli ütü masası kılıfı 7,95 lira, kapaklı çekmeceli çok amaçlı dolap 99,95 lira, Sinba markasının katı meyve sıkacağı ise 95 liralık etiketi ile müşterilerin beğenisine sunuluyor. Yine Sinba markasının elektrikli çay seti 95 lira, Arzum markasının el blender seti 99,95 lira, House markasının saç kurutma makinesi ise sadece 49,95 liradan satışa çıkmış durumda.

Porland markasının tekli porselen ürünleri 3,5 lira, desenli termos 14,95 lira, çekmeceli kesme tahtası 19,95 lira, ahşap kaşık çeşitleri ise 2 liralık etiketleri ile a101 reyonlarında yerini alıyor olacak.

Farklı renklerde olan matara çeşitleri 2,95 lira, 3’lü saklama kabı çeşitleri 2,95 lira, uzun saklama kapları ise 4,95 liralık satış fiyatları ile beraber haftanın en ucuz ürünleri arasına girmiş durumda.

Özellikle teknolojik aletler ve mutfak araçlarında oluşan fiyatların yüksek olarak algılanmaması da gerekiyor. Zira bu ürünlerde kredi kartlarına taksit imkanları bulunuyor. Ürünleri almak istiyorsanız alışverişinizi son güne bırakmamanızı da öneriyoruz. Zira indirimde yer alan ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunu tekrar belirtmekte fayda var.