home
Migros
Migros Aktüel Ürünler Kataloğu
10
Abone
10
Abone

Migros aktüel ürünler kataloğu

Temelleri tarihte 1954 – 1974 yılları aralığında atılan Migros, Türkiye'nin en modern perakende alışveriş zincirlerinden biridir. Sektörün öncüsü haline gelen Migros, güncel olarak yayınlamış olduğu kataloglar içerisinde Migros aktüel ürünler kataloğu bulundurmaktadır. İnsanlar da ihtiyaç duyduğu ürünleri, Migros sayesinde eksiksiz olarak karşılayabilmektedir.

Migros kaliteli hizmetiyle Bronz Effie Ödülü, Süpermarket kategorisinde Lovemark ödülü, Altın Baykuş ödülü, International Taste & Quality Institute (iTQi) Üstün Lezzet Ödülü, En Başarılı Sosyal Medya Kullanımı Ödülü, 2 dalda Kristal Elma ödülü, Müşteri Hizmetleri Mükemmeliyet Ödülü, RETA Avrupa Perakende Teknoloji Ödülü ve LEED GOLD Sertifikası gibi çeşitli ödüllere layık görülmüştür.

Migros aktüel ürünler kataloğu: Migroskop

Bir katalog içerisinde yayınlanan Migros aktüel ürünler kataloğu indirimli fiyatlarıyla müşterilere sunulmaktadır. Belirli zamanlarda güncellenen Migros aktüel ürünler kataloğu içerisindeki ürünler farklı zamanlarda indirime girebilmektedir. Müşteriler de yayınlanan bu aktüel katalog sayesinde hangi ürünün indirime girdiğini kolayca görebilmektedir. Alışverişi uygun fiyata yapmak isteyen herkes, Migros'un kampanyalarını takip etmelidir. Bunun için belirli tarihler aralığında geçerli olan indirimleri kaçırmamak gereklidir.

Terliklerde, çoraplarda, banyo paspaslarında ve tişörtlerde %30 ya da %40'a varan indirimleri takip ederek, ihtiyaç duyduğunuz giysileri daha uygun fiyata edinebilirsiniz. Migros giysinin dışında; meyve, sebze, et, balık, içecek, deterjan ve temizlik, süt ve kahvaltılık, ev ve pet, kağıt ve kozmetik, bebek, oyuncak, gıda ve şekerleme kategorilerinde de indirim ürünler bulundurmaktadır. Bu kategoriler içerisinde yer alan ürünleri, güncel migroskop kataloglarında bulabilirsiniz.

Migros, zaman zaman ürünlerinde kampanyalar yapmaktadır. Hangi ürünün ne zaman kampanyada olduğunu ise, içerisinde Migros aktüel ürünler kataloğu bulunan güncel kataloglar sayesinde kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. Henüz markete gitmeden öğrendiğiniz bu bilgiler doğrultusunda, alışverişinizi daha hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Kataloğu incelediğinizde, kampanyalı ürünler hemen gözünüze çarpacaktır. Markete gittiğinizde ise, vakit kaybetmeden bu ürünleri pratik bir şekilde sepetinize atabilirsiniz. Yayınlanan aktüel kataloğu incelediğinizde, markete gitmeden önce indirimli ürünler hakkında bir bilgi sahibi olmuş olursunuz. Buna göre ihtiyacınız olan ürünleri, son kullanma tarihlerine de bakarak evde stok yapabilmek için fazla fazla alabilirsiniz.

Migros aktüel ürünler kataloğu indirimleri

Market tarafından aylık olarak yayınlanan Migros aktüel ürünler kataloğu içerisinde geniş bir yelpazede ürün yer almaktadır. Peynirden sebze ve meyveye, kıyafetten ayakkabıya, salamdan sucuğa kadar pek çok ürünü katalog içerisinde bulabilirsiniz. İndirimden geri kalmak istemeyen tüketiciler, markete gitmeden evvel mutlaka bu güncel katalogları incelemelidir. Aksi takdirde reyonları gezerken büyük indirimleri göremeyebilirsiniz. Sadece belirli zamanları kapsayan bu indirimleri belirtilen tarihler içinde almazsanız; o indirimi kaçırmış olursunuz. Bütün yeni indirimler güncel kataloglarda yerlerini almaktadır.

Düzenli olarak Migros kataloğunu takip ederseniz; indirimleri kaçırma ihtimaliniz oldukça düşük olur. Money Clup kartınızla Migros'un ürün indirimlerinden kolayca faydalanabilirsiniz. İsterseniz Migros sanal market alışverişi de yapabilirsiniz. İster internetten ister marketten alışveriş yapmış olun, mutlaka Migros market indirim bültenini takip edin.