home
Carrefour
Carrefour Aktüel Ürünler
7
Abone
7
Abone

Carrefour Aktüel Ürünler

Temeli tarihsel olarak 15 Haziran 1962'de Fransa ülkesinde atılan Carrefour, uluslararası alanda hizmet vermekte olan bir perakende zinciridir. İlk defa 1993 tarihinde ülkemize girmiş olan bu market, hipermarket formatını Türk tüketicilerle buluşturmuştur. 1996 yılından itibaren Sabancı Holding ile işbirliği yapan market, CarrefourSA ismini almıştır.

2015 yılından beridir tam olarak 32 ülkede birden yaklaşık 10 bin mağazası bulunmaktadır. 10 bine yakın mağazasıyla da Avrupa'nın lider perakende zinciri haline gelmiştir. İhtiyacınız olan bütün ürünleri carrefour aktüel ürünler içerisinde bulabilmeniz mümkündür. Bütün ürünler kataloğa sığamayacağı için markete gidip ayrıntılı göz atmanız gerekecektir. Yine de sürekli güncellenen bu carrefour aktüel ürünler alışveriş öncesinde size bir fikir verecektir. Bu nedenle markete gitmeden evvel internet üzerinden yayınlanmış olan aktüel ve güncel kataloğa göz atmanız gereklidir.

Carrefour Aktüel Ürünler Kataloğu

Sürekli olarak güncellenmekte olan indirimli Carrefour ürünleri düzenli olarak carrefour aktüel ürünler içerisinde yer almaktadır. Piyasada ucuz market anlayışıyla hareket eden market, belirli tarihlerde belirli ürünlerde indirimler uygulamaktadır. Hangi ürünün ne zaman indirime gireceğini, yayınlanan katalog sayesinde hemen öğrenebilirsiniz. Market, dünyanın neresinde olursa olsun aynı hijyen ve sağlık politikasını yürütmektedir. Ürünlerin satışında da buna dikkat etmektedir. Üreticiden rafa kadar uzanan süreçte gerekli kontrollerin yapılması sağlanmakta ve kaliteli denetimle müşterilere sağlıklı bir hizmet verilmektedir.

Carrefour Aktüel Ürünler Bu Hafta

Ucuz ve zengin ürün seçenekleriyle müşterilerine hizmet veren Carrefour, çeşitli zamanlarda kampanyalar yapmaktadır. Bu kampanyalar ise, carrefour aktüel ürünler içerisinde yer almaktadır. Hangi ürünlerde kampanya olduğunu öğrenebilmek için, Carrefour'un yayınlanan güncel kataloğunu takip etmeniz gerekmektedir. Yaklaşık 28 hipermarket, 215 süpermarket ve 7500 personeliyle kaliteli hizmet verme anlayışına sahip market, internet üzerinden de alışveriş imkanı sunmaktadır. Marketin aktif olarak hizmet vermekte olan satış sitesi bulunur. Markete gitmeye üşenen müşteriler de, internet sitesi üzerinden ihtiyaç duydukları ürünleri sipariş verebilir. Düzenli olarak organize edilen indirim ve kampanyalardan müşterilerin faydalanması mümkündür. Yapılması gereken, kampanyaların düzenli bir şekilde takip edilmesidir. Düzenli takip edilen kataloglar sayesinde ürünlerin ne kadar indirimde olduğunu öğrenebilirsiniz.

Hem kağıtlarda hem de internet üzerinde yer alan carrefour aktüel ürünler müşterilerin büyük yardımcısıdır. Katalog sayesinde pek çok insan, hangi ürünlerin ne kadar indirime girdiğini hızlı bir şekilde öğrenebilmektedir. Zamanın ne kadar önemli olduğu düşünülürse, kısa süre içinde kampanyalardan haberdar olmak önemlidir. İnternette yer alan güncel kataloglar sayesinde indirimli ürünlerden haberdar olmak oldukça kolaydır. Sebze, meyve, süt, kahvaltılık, kişisel bakım, şekerleme, kuruyemiş, içecek, gıda ve yemek malzemeleri, elektronik malzemeler, temizlik malzemeleri ve gıda dışındaki malzemeler belirli zamanlarda indirime girmektedir. Bu indirimlerden haberdar olmak istiyorsanız; Carrefour güncel aktüel kataloğunu takip edebilirsiniz. İnternet aracılığıyla, marketin yapmış olduğu indirimlerden bülteni takip ederek haberdar olabilirsiniz.