home
A101
A101 Aktüel Ürünler
8
Abone
8
Abone

11 Ocak A101 Aktüel 2018

11 Ocak A101 Aktüel 2018 Ürünleri

Yeni yılın gelmesi ile beraber marketler zincirine sahip olan büyük firmalar da çeşitli indirim günlerini düzenlemeye başladılar. Bu konuda başı çeken market zincirlerinden bir tanesi de şüphesiz ki A101. 2018 senesine girilmesi ile birlikte özellikle teknolojik ürünlerde indirime gitme amacını ilk edinen firmanın 11 Ocak’tan itibaren geçerli olacağı açıklanan aktüel kampanya kataloğu da yayımlanmış durumda.

Pek çok ürünün bulunduğu indirim kampanyasının vatandaşlara hem ucuz hem de kaliteli alışverişin kapılarını sonuna kadar açtığını da belirtmek gerekiyor. Oldukça cüzi bir miktara alışveriş sepetinizi ağzına kadar doldurabilir ve bu ürünlerin kampanyalı etiketlerinden de yararlanabilirsiniz. Hemen hemen her hafta güncellediği indirim ürünleri ile oldukça fark yaratmayı başaran A101’in yeni dönem içerisinde ortaya koyacağı fiyatları da sizler için incelemiş bulunuyoruz. Kampanyanın detaylı hallerine ve ürün görsellerine de yine içeriğimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

11 Ocak A101 İndirimli Ürünleri

Vestel’in Venüs 5530 cep telefonu A101’in en çok ön planda olan ürünlerinden birisi. Kredi kartına taksit imkanı da sunan bu telefonun etiket fiyatı ise sadece 569 lira. Yine teknolojik ürünler üzerinden devam edersek Exper marka tabletin satış fiyatı sadece ve sadece 199 lira. Yine bu ürün üzerinde de taksit imkanı bazı kredi kartlarına verilmiş durumda. 16 GB USB disk almak isterseniz bu ürünün etiketi de 24,95 lira olarak belirlenmiş vaziyette.

LED ekranlı park sensörü olan ve arabaların temel ihtiyaçları arasında yer alan bu ürünün fiyatı da 39,95 lira. Yine arabalar içerisinde artık sık rastlanmasa da hala geçerli bir şekilde kullanılabilen teyplerin de A101 içerisinde önemli bir indirime gittiğini görüyoruz. Bu teyplerin fiyatı 59,95 lira. Arabasını her daim temiz tutmak isteyenlerin en çok isteyeceği ürünlerden biri olan araç süpürgesi ise 39,95 liradan kendisine alıcı bekliyor.

Mobetto markasına ait olan 4 kapaklı bölmeli çok amaçlı dolap fiyatı A101 marketlerinde sadece 139,90 lira. Bu ürün için de marketin düzenlediği 6 taksit kredi kartı kampanyası da mevcut. Oldukça faydalı olduğu bilinen ve elbiseleriniz ile başınızı ağrıtmayacak olan tekerlekli askılık ise sadece ve sadece 49,90 lira olarak belirlenmiş durumda. Kadınların özellikle tercih sebeplerinden olan saç düzleştirici fırça ise 49,95 liralık fiyatıyla reyonlarda yerini almış konumda bulunuyor.

Sibna firmasının yapmış olduğu çift taraflı döküm tava 65,00 lira, elektrikli cam kapaklı döküm ızgara ise 109,95 lira olarak raflarda yerini almak için bekliyor. Bardaklardan çeşitli mutfak gereçlerine kadar her şeyi oldukça ucuz fiyatlara temin edebileceğiniz A101 kampanyasının 11 Ocak itibari ile başlayacağını tekrar belirtelim. Alışveriş yapmak için son günü beklememeniz gerekiyor, zira ürünlerin stoklar ile sınırlı olacağı da market tarafından açıklanmış durumda. 81 il ve 900 ilçede yer alan A101 yeni indirim kampanyaları ile sizlerle buluşmak için de bekliyor.