home
Şok
Şok Aktüel Ürünler
7
Abone
7
Abone

11 Şubat Şok Aktüel 2017

11 Şubat Şok Aktüel 2017 Ürünleri

Şok, 25 TL ve üzeri alışverişleriniz için 11 ila 14 Şubat tarihleri arasında geçerli Aytaç Klasik Kangal Sucuk ürünlerini 13,95 TL’den, 8 TL’ye kadar indirdi! Ayrıca Orkide saksı çiçekleri 24,90 TL, domates 2,69 TL’den satışa sunuluyor.

Sebze ve meyve reyonunda hafta sonu fırsatları sunan Şok indirimleri, sizlere ithal muz ürünlerini 5,99 TL’den, sıkma portakalın kilosunu 1,39 TL’den, limonun kilosunu ise 2,99 TL’den sunuyor. 5 TL ve üzeri alışverişler için geçerli olan bir diğer indirim ise 20 TL’den, 14 TL’ye kadar inen Obaçay!

Şok Market İndirimleri (11 Şubat)

Şok, kişisel bakım ve sevgililer gününe özel olarak ürün satışlarını sürdürüyor! Sinbo marka saç kurutma makinesi 25 TL’den, Sinbo marka ve 2 yıl garantili olan saç düzleştiricileri 19 TL’den, şarjk edilebilen saç ve sakal makinesi 30 TL’den, ayak bakım cihazları ise 20 TL’den sizlerin olabilir! Şok indirimlerini siz de hemen takip ederek, bu alanda kalitesiyle ön plana çıkan pek çok ürünü kampanyalı fiyatlar dahilinde satın alma olanaklarına erişebilirsiniz.

Ayrıca sevgililer günü bardakları da 3 ila 12 setli olarak 4,5 TL’den, 19,90 TL’ye kadar değişen fiyatlar ile Şok’ta sizleri bekliyor! Böylesi önem kazanmış bir mağaza sıfatıyla çalışan Şok, her geçen gün daha fazla kişinin ortak tercihi konumunda yer almaktadır! Sizler de bu kampanyalardan faydalanabilir, Şok indirim bültenini takip ederek cazip fiyatlardan ürünü kendi evinizde barındırma şanslarına da ulaşabilirsiniz. Sizlere her daim cazip ve göz dolduran ürün çeşitlerini sıralıyor, bu sayede uygun fiyatlardan evinizde çeşitli ürünler barındırmanıza yardımcı oluyor.

Şok mağazası, 81 ilde yer alan şubeleri ile beraber sizlere çeşitli ürünleri bolca stoklar üzerinden sunmaktadır. Bu sayede anlaşmalı markalar üzerinden sizler de kalitesiyle göz dolduran bu ürünleri satın alma şanslarına sahip olun!

Her geçen gün daha fazla kişi tarafından dikkat çeken Şok mağazası, bu alanda ise sizlere kaliteli ürünleri tercih etme şansları vermektedir. Türkiye’de ve Dünya’da isim yapan pek çok markanın ürününü siz de cazip fiyatlar ile satın alma olanaklarına doğrudan sahip olun!

 • 0
  Muhteşem
 • 0
  İnanılmaz
 • 0
  Güzel
 • 0
  Hahaha
 • 0
  Üzgün