home
Hakmar
Hakmar Aktüel Ürünler
6
Abone
6
Abone

14 Haziran Hakmar Aktüel 2018

14 Haziran Hakmar Aktüel 2018 Ürünleri

Birbirinden farklı marketlerin yaptığı indirim kampanyaları ile beraber müşterilerine hem ucuz hem de kaliteli ürünleri sunması şüphesiz vatandaşların oldukça ilgi gösterdiği konuların başında geliyor.

Giyim ürünlerinden beyaz eşyalara kadar, teknolojik materyallerden yiyecek malzemelerine kadar sayısız ürünü kapsayan bu güncel indirim günleri çok sayıda müşterinin alışveriş listelerinde belirleyici rol oynamaya da devam edecek gibi gözüküyor. Hakmar marketleri de 14 Haziran tarihinde yaptığı kampanya ile birlikte çok sayıda ürün üzerinde etiket değişikliğine gitmeyi başarmış gibi gözüküyor.

Yaz aylarının gelmesi ile beraber tatil planları yapanları sayısı da bir hayli artmış gibi gözüküyor. Dolayısı ile tatil hazırlığı yapanların belirli alışveriş malzemelerine ihtiyaç duymaları da son derece normal. Hakmar aktüel bülteni de yakın zaman içerisinde alışverişe çıkacakları düşünerek epey önemli bir işe imza atmış durumda. Şimdi o yazlık ürünleri beraber inceleyelim.

14 Haziran Hakmar İndirimli Ürünleri

Nivea markasının hem çocuklar hem de yetişkinler için ayrı ayrı çıkarttığı güneş spreyleri market raflarında görülebilir. Bu iki ürün için ayrı ayrı ödemeniz gereken miktar ise 49,95 lira olarak belirlenmiş durumda.

Plaj çantası hediyesi ile beraber satışa çıkarılan güneş sütlü dermokil 34,95 lira, güneş losyonu 32,95 lira, Aseptine markasının güneş yağı ise 19,95 liralık fiyatları ile beraber hakmar aktüel bülteninde yerini alan ürünler arasında gösterilebilir.

Yüz bölgesinde kullanabileceğiniz güneş losyonu 19,95 lira, Aseptine markasının çocuklar için olan losyonu 32,95 lira, Omerta markasının bay parfüm çeşitleri 29,95 lira, bayan parfüm çeşitleri 29,90 lira, B&E markasının bay ve bayanlara özel parfüm çeşitleri ise sadece 9,95 liradan satışa sunuluyor.

Nivea markasının aqua saç jölesi 10,50 lira, traş sonrası bakım kremi 15,95 lira, traş köpüğü ise sadece 8,95 liradan hakmar raflarında bulacağınız ürünler arasında. Hem eller hem de yüz için kullanılan vücut kremi de 9,50 liralık etiketi ile beraber oldukça dikkat çekici ürünlerden.

Lungo markasının birbirinden farklı dondurma çeşitleri hem çocukları hem de yetişkinleri baştan çıkaracak çok özel bir fiyata sahip. Bu dondurma çeşitlerini almak için ödemeniz gereken ücret ise 1,15 lira. Carte D’or markasının çikolata, meyve ve karamel içeren dondurma sosları ise 6,95 liralık fiyatları ile dikkat çekiyor.

Şirinkos markasının kağıt helvası 75 kuruş, dondurma külahları 1,45 lira, cocostar markasının çok özel dondurması 9,95 lira, Royal markasının meyve sepeti olarak satılan dondurması 9,45 liralık fiyatları ile hakmar aktüel bülteninde iştah kabartacak ürünler arasında gösteriliyor.

Golf markasının antep fıstıklı, vanilyalı, kakaolu dondurması ve çilekli, vanilyalı, kakaolu dondurması ise ayrı çeşitleri ile 6,45 liradan market reyonlarında yerini almış durumda. Tatdo markasının sade dondurması ise 6,95 liralık fiyatı ile beraber çocukların tercih edeceği yazlık ürünler arasında yer alıyor. Hakmar fırsatlarını son güne bırakmamanızı öneririz.