home
A101
A101 Aktüel Ürünler
8
Abone
8
Abone

15 Şubat A101 Aktüel 2018

15 Şubat A101 Aktüel 2018 Ürünleri

Türkiye’nin önde gelen marketleri Şubat ayının ortalarına doğru yaklaşıldıkça düzenledikleri aktüel kampanyaları bir bir yayımlamaya devam ediyorlar. Teknolojik araç gereçlerden beyaz eşya çeşitlerine, gıda malzemelerinden temizlik ürünlerine kadar pek çok ihtiyaca cevap verecek olan indirim günleri vatandaşlara da ucuz ve kaliteli alışverişin kapılarını sonuna kadar açıyor.

Müşterilerin ilgi odağı olması sebebiyle neredeyse her gün farklı market tarafından düzenlenen bu indirim günlerinin tarihleri de marketler tarafından belirleniyor. A101 marketleri de 15 Şubat’tan itibaren geçerli olacak olan aktüel bültenine ait detayları yayımlamış durumda. A101 indirim bülteninde yer alan ürünlerin detaylarına görsellerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi de belirtmek gerekiyor.

15 Şubat A101 İndirimli Ürünleri

Hi-Level markasına ait olan ve son teknoloji ile donatılan ultra lüks televizyon a101’de haftanın öne çıkan ürünlerinde bir numara olarak gösteriliyor. Bu televizyonu duvara asma aparatı ile beraber almanın fiyatı ise sadece 1,399 lira.

Piranha markasının bluetooth hoparlörü 39,95 lira, aynı markanın spor kulaklığı 29,95 lira, kablosuz Mouse aracı 14,95 lira, stereo hoparlörü ise sadece ve sadece 14,90 liralık fiyat etiketi ile beraber teknolojiye merakı olanlar için bulunmaz bir fırsatı da beraberinde getiriyor.

Bay ve bayan pijama takımları da havaların soğuması ile beraber market reyonlarında yerini alan ürünler arasında gösteriliyor. Bay pijama takımı 21,95 lira olurken, aynı ürünün bayanlar için olanı ise 19,95 liradan satışa sunuluyor.

Sunny markasına ait olan ve dikey olarak durmasından ötürü özellikle ev hanımlarının işlerini kolaylaştıracak olan elektrik süpürgesi 69,95 lira, Zebra markasına ait perde çeşitleri 19,95 liradan raflardaki yerini alarak müşterilerini bekliyor olacak.

Çocukları da unutmayan a101 marketleri oyuncak çeşitlerinde de oldukça yüksek bir indirim kampanyası düzenlemiş. Oyuncak araba çeşitleri 14,95 lira, itfaiye, kamyon gibi daha büyük oyuncaklar 8,95 lira, kız çocuklarına özel olarak üretilen farklı alternatifleri olan oyuncak çeşitleri ise 29,95 liralık etiketleri ile dikkatleri üzerine çeken ürünler arasında yer alıyor.

Singer markasının dikiş makinesi 299 lira, Mobetto markasının çok amaçlı dolabı 95 lira, Kiwi firmasına ait olan çay makinesi 69,95 lira, King markasının ısıtıcı ürünü ise 49,95 liradan satışa çıkarılan indirim ürünleri arasında yer alıyor. Bu ürünlerde kredi kartlarına taksit imkanı da a101 indirim bülteninin dikkat çeken ayrıntılarından.

Nehir markasının yemek kaşığı 3 lira, yemek çatalı 2,50 lira, çay kaşığı ise 1,75 liralık satış fiyatları ile raflarda yerini almış durumda. Hascevher markasına ait olan 8 parçalık tencere seti 249 liralık fiyatı ile beraber alışveriş sepetlerine girebilecek ürünler arasında yer alıyor.

15 Şubat’tan itibaren geçerli olacak olan indirim kampanyasının hangi gün biteceği kesin olarak belirtilmese de indirimde yer alan ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunun altını tekrar çizmek de gerekiyor.