home
Bim
Bim Aktüel
11
Abone
11
Abone

16 Şubat Bim Aktüel 2018

16 Şubat Bim Aktüel 2018 Ürünleri

Türkiye’nin önde gelen market zincirleri aktüel kampanyalarını yayımlamaya bir bir devam ediyorlar. Giyim ürünlerinden temizlik malzemelerine, çay bardak takımlarından ev mobilyalarına kadar oldukça geniş bir yelpazeye yayılan bu indirim bültenleri vatandaşların da yüzünü güldürecek seviyede yer alıyor.

Özellikle alışveriş konusunda ucuzluğa ve kaliteye önem veren müşterilerin bu indirim kampanyaları sayesinde ihtiyaçlarına olumlu cevap almaları da son derece normal bir gelişme olarak görülüyor. Hemen hemen her marketin raf ve reyonunda bulunan indirim ürünleri bu bağlamda da önemli bir role sahip.

Bim aktüel ürünleri de 16 Şubat’ta itibaren geçerli olacak kampanyasında yer vereceği ürünlerin detaylarını paylaşmış durumda. Ürünler ile ilgili olarak daha ayrıntılı bilgilere de görsellerimiz üzerinden ulaşabileceğinizin bilgisini verelim.

Zigon sehpalı TV ünitesi 109,90 lira, buharlı ütü 89,90 lira, keçeli ütü masası kılıfı 5,90 lira, pratik kapaklı düdüklü tencere ise sadece ve sadece 79,90 liralık satış etiketleri ile haftanın öne çıkan indirimli ürünleri arasında yer alıyorlar. Bu ürünlerin fiyatı daha yüksek olanlarına kredi kartına taksit imkanları da marketler zinciri tarafından müşterilerin hizmetine sunulmuş durumda.

Vestel markasının narenciye sıkacağı 49,90 lira, Akel markasının katmer gözleme sacı 54 lira, pratik doğrayıcı ise 11,50 liradan raflardaki yerini alan ürünlerden sadece bazıları. Bu ürünler için de market içerisinde kredi kartı ile ödeme şansına sahip olduğunuzun da altını çizmemiz gerekiyor.

İki katlı mini ikram tabağı 6,90 lira, 6’lı baharat seti 8,45 lira, 3’lü solingen çelik meyve bıçağı çeşitleri ise 5 liradan satışa sunuluyor. Kredi kartına 6 taksit ile alabileceğiniz dekorlu porselen yemek takımı 84,90 liralık etiketi ile alışveriş sepetlerine girecek gibi gözüküyor. 3’lü kilitli saklama kabı 14,90 lira, stream çamaşır kurutmalığın fiyatı ise 49,90 liradan satışa sunulan indirimli ürünler arasında.

Kappa markasının termal tişörtleri hem bay hem de bayanlar için 17,90 liradan satışa sunuluyor. Panço şal bayan 23,50 lira, casual ayakkabılar erkekler için 29,90 liralık etiketleri ile dikkat çekici giyim ürünleri arasında. Yüz havlusu 5,90 lira, banyo ve mutfaklar için satışa çıkarılan halı ise 24,90 liradan raflarda yerini almış durumda.

Paşabahçe’nin 12 parçalı çay seti 34,50 lira, aynı markanın desenli şekerliği 7,45 lira, pasta tabağı ise 5,95 liralık etiketleri ile bim aktüel indirim ürünleri arasında önemli yere sahipler.

Plastik erzak kutusu 13,50 liradan satışa çıkarılırken, 6’lı renkli kase çeşitleri ise 13,50 liradan kendisine alıcı bekleyen ürünlerden bazıları olarak dikkat çekiyor.

16 Şubat’tan itibaren bim marketlerinde yerini almaya başlayacak olan indirimli ürünlerin çok fazla geç kalmamanızı da öneriyoruz. Zira indirimde yer alan ürünlerin sadece stoklar ile sınırlı olduğunu ve bu indirim günlerinin kısıtlı bir zaman içerdiğini de hatırlatmak gerekiyor.