home
Bim
Bim Aktüel
11
Abone
11
Abone

17 Ekim Bim Aktüel 2017

17 Ekim Bim Aktüel 2017 Ürünleri

14 Ekim Bim Aktüel 2017

17.10.2017 Salı Tarihli Bim Aktüel Ürünler Bülteni. Türkiye'nin dört bir yanında hizmet veren BİM mağazaları belirli günlerde belirli ürünlerde yapılan indirimler ile tüketici dostu olma özelliğini koruyor. Bu ürünleri de müşterilerine her dönem için ayrı ayrı çıkardığı aktüel ürün bülteni ile duyuruyor. Bu bültenler sayesinde müşteriler hangi ürünün ne zaman indirime gireceği ve indirimin ne kadar olacağı hakkında detaylı bilgi edinmiş oluyor. Hizmet vermeye başladığı günlerden bu yana düşük fiyat listeleri ile özellikle dar gelirli kişilerin tercih ettiği bir market olan BİM kalitesi ile de adından sıkça söz ettiriyor.

17 Ekim Bim Aktüel Ürünleri

Bunun yanı sıra müşterileri için uyguladığı aktüel ürün sistemi ile de müşterisinin her ihtiyacını kendi bünyesinden karşılamasına olanak sağlıyor. Satış sistemi perakende üzerinden olsa da fiyatlarını toptan satış üzerinden belirliyor. Bu da müşterinin kaliteli ürüne ekonomik bir fiyat ile ulaşmasını sağlıyor. Bunun yanı sıra belli dönemlerde aktüel ürün uygulaması ile belli ürünlerde daha çok indirime gidiyor. Bu ürünler sadece gıda ürünleri ile sınırlı tutulmuyor. Gıdanın dışında temizlik ürünler ya da ev gereçlerini de bulmak mümkün oluyor. Ayrıca tüm bunların dışında giyim, kozmetik ve elektronik eşyaları da aktüel ürün bülteni kapsamında bulmak mümkündür.

17 Ekim haftasında BİM aktüel ürünleri arasında yine gıda ağırlıklı bir indirim bulunmaktadır. Ayrıca bu dönem fazlasıyla ihtiyaç olan kırtasiye ürünleri de yine aktüel ürün bülteni içerisinde yerini alıyor. Günlük hayatı kolaylaştıran pek çok elektronik eşyayı da bu dönem yine aktüel ürün kapsamında bulmak mümkündür.

 • Fasülye turşusu 3,45₺
 • Acıbiber turşusu 2,95₺
 • Pancar Turşusu 3,45₺
 • Kornişon salatalık turşu 2,95₺
 • Çubuk tipi salatalık turşusu 4,25₺
 • Nar ekşisi 12,45₺
 • Elma sirkesi 11,95₺

Sınırlı Stok

Belli aralıklar ile indirime giren tüm bu ürünlerin müşterinin haberdar olacağı biçimde duyurusu yapılırken müşterilerin bilmesi gereken en önemli konu ise indirim kapsamında bulunan tüm ürünlerin sadece sınırlı sayıda oluşudur. Stoklar ile sınırlı olan bu kampanyalı fiyatlardan yararlanabilmek için aktüel ürün bülteni takip etmekte yarar bulunuyor. Bu sayede birbirinden farklı kategorideki ürünlerden piyasa fiyatının çok altında bir ödeme ile yararlanmak mümkün oluyor.

Kaliteyi ön planda tutarak müşteri memnuniyetine önem veren BİM mağazaları aktüel ürün kategorisine sadece kendi markalarını değil pek çok farklı markanın ürünlerini de dahil ediyor. Böylece müşteriler normal şartlarda alırken ekonomik anlamda zorluk yaşayabilecek pek çok ürüne bu yöntem ile kolaylıkla erişebiliyor. Sizler de gıdadan temizlik ürünlerine kadar ihtiyacınız olan her tür ürüne düşük fiyatlar ile erişebilmek için size en yakın olan BİM şubesine gidebilirsiniz. Bütün aktüel ürünlerin sınırlı sayıda olduğunu unutmayın.
 

 


 • 0
  Muhteşem
 • 0
  İnanılmaz
 • 0
  Güzel
 • 0
  Hahaha
 • 0
  Üzgün