home
Carrefour
Carrefour Aktüel Ürünler
7
Abone
7
Abone

17 Temmuz Carrefour Aktüel 2018

17 Temmuz Carrefour Aktüel 2018 Ürünleri

Birbirinden farklı marketlerin yaptığı indirim kampanyaları ile beraber müşterilerine hem ucuz hem de kaliteli ürünleri sunması şüphesiz vatandaşların oldukça ilgi gösterdiği konuların başında geliyor.

Giyim ürünlerinden beyaz eşyalara kadar, teknolojik materyallerden yiyecek malzemelerine kadar sayısız ürünü kapsayan bu güncel indirim günleri çok sayıda müşterinin alışveriş listelerinde belirleyici rol oynamaya da devam edecek gibi gözüküyor. Carrefour marketleri de 17 Temmuz tarihinden itibaren yaptığı kampanya ile birlikte çok sayıda ürün üzerinde etiket değişikliğine gitmeyi başarmış gibi gözüküyor.

Hem ev eşyaları hem de günlük ihtiyaçlar konusunda son derece farklı ürünleri ortaya koymaya devam eden Carrefour marketleri oldukça çeşitli ürünlerde indirime gitmiş durumda.

Hascevher markasının orta boy çelik çaydanlığı 44,90 lira, Mehtap markasının 18-22-24 santimetrelik çapa sahip 3’lü tava seti 34,90 lira, yine Hascevher markasının tencere ve tava çeşitleri 14,90 liralık fiyatları ile beraber carrefour aktüel bültenine giriş yapmış durumda.

Lava markasının bölmeli ahşap standı 89,99 lira, Kütahya porselen markasına ait olan ve üzerinde tuğra deseni bulunan yemek takımları ise 89,90 liradan satışa sunulan ürünler arasında yer alıyor.

Tefal markasının 2’li tava seti 114,99 lira, 16 santimetrelik kase 4,90 lira, bony kase 6,90 lira, Parex markasının hazır kesilmiş pişirme kağıdı ise 6,99 liralık fiyatları ile dikkat çekiyor.

Doğalsan markasının ahşap ürünlerinde yüzde 25, Parex markasının buzdolabı poşetlerinde ise yüzde 30’a varan indirimler olduğunun da bu noktada altını çizelim. Sıcak havalarda hemen her hafta sonu yapılan piknikleri daha kolay hale getiren piknik seti de haftanın dikkat çekici ürünlerinden biri olmaya aday gibi. Bu ürünü temin etmek için ödemeniz gereken ücret ise 19,90 lira.

Lav markasının birbirinden farklı çeşit içeren bardakları da carrefour aktüel bültenine giriş yapmış durumda. Kahve yanı su bardağı 6,99 lira, baharatlık 13,99 lira, meşrubat bardağı 9,99 lira, 12’li çay seti ise 31,99 liradan satışa sunulan ürünlerden.

17 Temmuz Carrefour İndirimli Ürünleri

Yine Lav markasına ait olan sürahi 8,99 lira, 2’li dondurmalık 5,90 lira, 2’li sunum tabağı 5,99 lira, Paşabahçe markasının 6’lı kase takımı 9,99 lira, renkli su bardakları ise 1,99 liralık fiyatları ile dikkat çekiyor.

Paşabahçe markasının 2’li gurme bardakları 5,99 lira, pembe kapaklı cam sürahi çeşitleri 14,99 lira, birbirinden farklı kaseler ise 9,90 liralık fiyatları ile beraber hemen her alışveriş ihtiyacına cevap verecek nitelikte olan ürünlerden bazıları.

17 Temmuz tarihinden itibaren geçerli olacak olan carrefour indirim günlerinde sizleri bekleyen farklı kampanyaların olduğu bilgisini de bu noktada vermek gerekiyor. Kendileri için son derece özel bir seneyi de kutlamayı sürdüren carrefour bu yönü ile de ucuz ve kaliteli alışverişin kapılarını sonuna kadar açmış durumda.