home
Hakmar
Hakmar Aktüel Ürünler
6
Abone
6
Abone

18 Mayıs Hakmar Aktüel 2017

18 Mayıs Hakmar Aktüel 2017 Ürünleri

Hakmar 18 Mayıs İndirim Bülteni'ni yayınladı. Piknik setinden davul fırına, el yapımı güveç kase ve tencereden dekoratif askılığa, kadar bir çok ürün en uygun fiyatlarıyla Hakmar raflarında 18 Mayıs'ta yerini alacak. Stoklarla sınırlı olan bu ürünleri sakın kaçırmayın. 
Hakmar, toptan fiyatına perakende satışının adresi olmaya devam ediyor. Tüm gelir gruplarının gönül rahatlığı ile alışveriş yapabildiği Hakmar, müşterilerinin hem cebine hem de kendisine iyi gelecek. 18 Mayıs indirim bülteninde neler var diye merak ediyorsanız, haberimizi detaylı olarak incelemenizi öneririz.
-Paşabahçe 6'lı kahve yanı bardak takımı 26,90 TL.
-15 parça plastik piknik seti 15,95 TL ile Hakmar raflarında yerini alacak. Baharın gelişiyle piknik sezonu açıldı. Sizde bu ürünleri tercih edin piknikte rahat edin.
-Orhome katmerli davul fırın sadece 124,90 TL. Pasta, kek, börek, et, tavuk vb pişirme özelliği ve fırın üstü katmer sayesinde gözleme, katmer, yufka pişirme özellikleriyle mutfakta sağ kolunuz olacak. Geniş iç hacmi, ısı ve elektrik yalıtımı kalitesi ile gönül rahatlı ile tercih edeceksiniz. Çünkü kalitegüven artırır.
-Paşabahçe Köşem Sürahi 5,95 TL. Ayrıca cam kaseler, tabaklar ve saklama kabları sadece 9,90 TL. 
-Granit bıçak çeşitleri 4,95 TL. 6'lı güveç fırın kaseler 6,95 TL. Ayrıca el yapımı orta boy güveç tencere 11,95 TL ile 18 Mayıs'tan itibaren Hakmar raflarında bulabilirsiniz.
-5'li ahşap dekoratif askılık 14,90 TL. Kullanımı ile kolaylık, görünümü ile odanıza şıklık katacak.
-10'lu plastik saklama kapları plastik saklama kapları 9,95 TL.
-Hakmar'da kütüphane olduğunu biliyor muydunuz? Rahle boy, Arapça, Arapça-Türkçe kelime meali Kuran-ı Kerim 24,95 TL. Ayrıca dua kitaplarını da 9,95 TL'ye bulabilirsiniz.
-Haftanın önerisinde bu hafta bir çok ürün var. Fındık Bahçe marka fındık içi 9,95 TL. Calve ranch, acılı ve barbekü gurme sos çeşitleri 6,45 TL. Chips Master patates cipsi 1,95 TL.
-Kız çocukların çok sevdiği takı ve tokalar birbirinden uygun fiyatlarıyla Hakmar'da. Bileklikler, küçük çantalar, takı ve tokaların her biri sadece 2,50 TL. Kızlar bu habere çok sevinecek.

 • 0
  Muhteşem
 • 0
  İnanılmaz
 • 0
  Güzel
 • 0
  Hahaha
 • 0
  Üzgün