home
A101
A101 Aktüel Ürünler
8
Abone
8
Abone

18 Ocak A101 Aktüel 2018

18 Ocak A101 Aktüel 2018 Ürünleri

Süper market zincirlerinin oldukça önemli bir noktasında yer alan A101 marketleri Ocak ayı içerisinde düzenlediği indirim kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. 18 Ocak tarihinden itibaren geçerli olacak olan aktüel indirim kampanyası marketlerin içerisinde müşterileri ile buluşmak için hazır durumda bekliyorlar.

Fazla sayıda ürünün indirim kapsamına girdiği A101 marketlerinde yer alan fiyatlar da oldukça dikkat çekici boyutlarda olarak gözlemlenebiliyor. Bütün ürünler üzerinde yer alan fiyatları görmek için içeriğimizde yer alan görselleri de inceleme şansınız mevcut durumda bulunuyor. Gelin A101 marketler zincirinin 18 Ocak tarihli aktüel bülteninin detaylarını beraber inceleyelim.

18 Ocak A101 İndirimli Ürünleri

Şinitzel sevenler için hazırlanmış olan dondurulmuş ürün sadece 7,95 liradan satışa sunuluyor. Bu ürünün pişirilme detayları ürün üzerinde mevcut. Banvit’in paket haline getirdiği piliç salam, sosis ve sucuk ise 6,75 liradan raflardaki yerini almış durumda. Sütaş markasına ait 300 gramlık tereyağı 10,95 liradan,

Torku’nun light sütü ise 9,95 liradan reyonlara girişini yapmış konumda yer alıyor. Çotanak firmasının fındık ezmesi 9,95 liradan satışa sunulurken, Fiskobirlik’in fındıklı helvası ise 12,95 liradan reyonlar içerisinde kendilerine yer bulmuş durumdalar.

Özellikle bekar ve öğrenci evine sahip olanların sık sık tercih ettiği karışık pizzanın da dondurulmuş hali ile A101 marketlerinde yerini aldığını belirtelim. Bu ürünü temin etmek için harcamanız gereken miktar ise 9,95 lira. Yine oldukça pratik yemek sevenler için hazır mantı da sadece 4,95 liradan satışa çıkarılmış vaziyette.

Kişisel bakım malzemelerine önem verenler için de Marie Claire markasının Hindistan cevizi yağı ile bezenmiş kremi de 19,95 liradan müşterileri ile buluşmak için bekliyor.

Temizlik malzemelerinde yapılan indirimler de A101 marketlerinin oldukça önemli bir bölümünü oluşturuyor. 18 Ocak bülteninde yer alan indirimli ürünlere de baktığımız zaman yine temizlik malzemelerinin ana ögelerden biri olduğuna şahit oluyoruz.

HighGenic markasının silikonlu yüzey temizleyicisi 6,95 lira, sirkelim yüzey temizleyicisi 4,45 lira, Klorak fayans ve derz temizleyicisi 3,45 liradan satışa sunulmuş durumda. Parex’in mikrofiber temizlik bezi 5,95 lira, yine aynı markanın bulaşık süngeri ise 6,45 liraya raflarda yerini almış vaziyette. Glisterine firmasının ağız bakım suyu farklı çeşitleri ile beraber 7,95 liraya alıcı buluyor.

Sıcak içecek sevenler de A101 tarafından unutulmamış durumda. Kent markasının salepi 3,95 lira, Jacobs’un 10’lu 3’ü bir arada kahveleri ise sadece 4,95 liraya alıcı buluyor. Bu sıcak içeceklerin yanında yemeniz için Eti antep fıstıklı çikolata 3,75 liraya raflarda kendini konumlandırmış halde. A101 içerisinde yer alan hediyeli oyuncak sakız ise 4,95 liraya müşterilerini bekliyor olacak.

İndirimde yer alan ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunu ve 18 Ocak tarihinden geçerli olan kampanya fırsatları için elinizi çabuk tutmanız gerektiğini de belirtmemiz gerekiyor. Her il ve ilçede bulunan A101 marketleri yeni fırsatları ile bu seneye de damgasını vuracak gibi.