home
Şok
Şok Aktüel Ürünler
7
Abone
7
Abone

18 Temmuz Şok Aktüel 2018

18 Temmuz Şok Aktüel 2018 Ürünleri

Marketler zinciri arka arkaya güncel aktüel bültenlerini yayımlamaya devam ediyorlar. Oldukça fazla sayıda ürüne ev sahipliği yapan indirim günlerinde müşteriler hem kaliteli hem de ucuz alışverişin tadını da sonuna kadar çıkarıyorlar.

Oyuncaklardan bahçe gereçlerine, ev araç gereçlerinden temizlik malzemelerine, teknolojik ürünlerden beyaz eşyalara kadar oldukça geniş bir yelpazeye yayılan bu indirim günlerinden sorunsuz bir şekilde yararlanmak için alışverişlerinizi son güne bırakmamanız da gerekiyor. Şok marketleri de yeni tarihlere yayımladığı aktüel bülteninin detaylarını paylaşmış durumda. 18 Temmuz tarihinden itibaren geçerli olacak olan bu indirim günlerinde yer alan ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunun da altını çizmek gerekiyor. Şimdi indirim günlerinde yer alan ürünlerin detaylarını yakından inceleyelim.

2 yıl garantili olarak satışı yapılan ve marketler tarafından da ücretsiz teslimat imkanı sunan su artıma cihazı 329 liralık etiketi ile beraber şok aktüel bülteninde çok ilgi çekmesi beklenen ürünler arasında yerini almış durumda.

Yine 2 yıl garantili olarak satılan ve sıcak havalarda en yakın dostunuz olma özelliğine sahip olan Dijitsu markasının vantilatörü de yine raflarda sizleri bekliyor olacaktır. Bu ürünü temin edebilmek için ödemeniz gereken ücret ise 79,90 lira olarak belirlenmiş durumda.

Paşabahçe markasının reçelliği 1,95 lira, makyaj organizeri 9,95 lira, metal ekmeklik 24,90 lira, metal kavanoz 5,95 lira ve metal tepsi sadece 4,95 liradan satışa sunuluyor.

Kawai markasının 2 yıl garantili olarak satılan elektrikli cezvesi 19,90 lira, çek bırak el rondosu 19,90 lira, Granit karnıyarık tenceresi 39,90 lira, derin tencere 39 lira ve tava çeşitleri ise 24,90 liralık fiyatları ile şok aktüel bülteninde yerini almış olan ürünlerden bazıları.

18 Temmuz Şok İndirimli Ürünleri

1 litrelik su şişesi 4,95 lira, termos çanta 19,90 lira ve kapaklı saklama kabı çeşitleri sadece 4,95 liradan satışa sunuluyor.

Maltana markasının birbirinden farklı olarak satışa sunulan aromalı içecekleri de şok aktüel bülteninde yerini alan ürünler arasında. 1 alana 1 bedava şeklinde satılan bu ürünlerin etiket fiyatı ise 2,75 lira. Bravo Junior markasının dondurmalarının teki 16,95 lira, eğer ikili olarak alırsanız ise adet fiyatı 12,71 lira olarak belirleniyor.

Royal markasının dondurma çeşitleri 14,50 lira eğer iki tane alırsanız 10,88 liradan şok aktüel bülteninde yerini alan ürünlerden. 25 TL ve üzerinde yapacağınız alışverişler için de farklı indirim ürünleri de sizlerin olabilecek. 220 gramlık Torku markasının sucuğu bu miktarda alışveriş yapanlar için 9 liralık etikete sahip oluyor.

Oldukça çok sayıda ürüne ev sahipliği yapan indirim günlerinden sınırsız bir şekilde faydalanmak için alışverişinizi ilk günden halletmeniz de önemli bir noktada yer alıyor. 18 Temmuz’da başlayacak olan indirim günlerinde bazı ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunun da altını bu noktada çizmek gerekiyor.