home
Şok
Şok Aktüel Ürünler
7
Abone
7
Abone

19 Haziran Şok Aktüel 2018

19 Haziran Şok Aktüel 2018 Ürünleri

Birbirinden farklı marketlerin yaptığı indirim kampanyaları ile beraber müşterilerine hem ucuz hem de kaliteli ürünleri sunması şüphesiz vatandaşların oldukça ilgi gösterdiği konuların başında geliyor.

Giyim ürünlerinden beyaz eşyalara kadar, teknolojik materyallerden yiyecek malzemelerine kadar sayısız ürünü kapsayan bu güncel indirim günleri çok sayıda müşterinin alışveriş listelerinde belirleyici rol oynamaya da devam edecek gibi gözüküyor. Şok marketleri de 19-26 Haziran arasında yaptığı kampanya ile birlikte çok sayıda ürün üzerinde etiket değişikliğine gitmeyi başarmış gibi gözüküyor.

Yaz aylarının gelmesi ile beraber tatil planları yapanları sayısı da bir hayli artmış gibi gözüküyor. Dolayısı ile tatil hazırlığı yapanların belirli alışveriş malzemelerine ihtiyaç duymaları da son derece normal. Şok aktüel bülteni de yakın zaman içerisinde alışverişe çıkacakları düşünerek epey önemli bir işe imza atmış durumda. Şimdi o yazlık ürünleri beraber inceleyelim.

Coca Cola Lime 2,95 lira, 1 litrelik Cappy meyve kokteyli ve limonata çeşitleri ise 2,75 liralık fiyatları ile haftanın dikkat çekici ürünlerinden. Özellikle yaz aylarında serinlemek için bu ürünleri tüketmek bir hayli önemli bir noktada yer alıyor.

Ufak boyutta olan Cuppy Pulpy 1,45 lira, Sprite içeceği 1,75 lira ve Burn markasının enerji içecekleri sadece 3,45 liralık fiyatları ile şok aktüel bülteninde yer alan ürünlerden bazıları olarak gözler önüne seriliyor.

19-26 Haziran Şok İndirimli Ürünleri

Bardak hediyesi beraberinde olan Cafe Crown Ice Latte 9,95 lira, Haribo markasının şekerleme çeşitleri 2,75 lira, ikincisi yüzde 50 indirimli olarak satılan Fairy bulaşık sıvısı 5,65 lira, yine ikincisi aynı oranda indirimli halde olan Cif yüzey parlatıcı ürünü ise 7,50 liralık fiyatı ile şok raflarında görebileceğiniz ürünlerden bazıları.

Nivea markasının nemlendiricili günlük kullanım imkanı sunan bakım kremi çeşitleri 10,90 lira, Kotex markasının gündüz ve gece olarak ayrı satılan ped çeşitleri 10,95 lira, Lionesse markasının ayak törpüsü 4,45 lira ve sünger şeklinde olan banyo lifleri ise 1,50 liralık etiketi ile şok aktüel bülteninde dikkat çeken ürünlerden.

Royal markasının farklı tatları bir arada barındıran dondurma çeşitleri 14,50 lira, eğer bu üründen iki tane alırsanız tanesi 10,88 liraya kadar düşüyor. 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli olan indirimler sayesinde Pınar markasının tost peyniri 9 liraya alışveriş sepetlerinize girebilir.

Bravo Junior markasının bademli dondurma çeşitleri 16,95 lira, eğer ikili alırsanız tanesi 12,71 liradan şok reyonlarında yer buluyor. Elseve markasının farklı saçlar için kullanım imkanı sunan şampuan çeşitleri ise 12,75 liradan satışa çıkmış durumda.

Tursil markasının 10 kilogram hacme sahip olan çamaşır deterjanı da 27,50 liralık fiyatı ile beraber şok aktüel bülteninde dikkat çeken ürünlerin başında geliyor.

Hemen hemen her keseye ve ilgi alanına hitap eden bu indirim çeşitlerinden sorunsuz yararlanmak için alışverişinizi geçe bırakmayın.