home
Bim
Bim Aktüel
11
Abone
11
Abone

19 Mayıs Bim Aktüel 2018

19 Mayıs Bim Aktüel 2018 Ürünleri

Marketler zinciri arka arkaya güncel aktüel bültenlerini yayımlamaya devam ediyorlar. Oldukça fazla sayıda ürüne ev sahipliği yapan indirim günlerinde müşteriler hem kaliteli hem de ucuz alışverişin tadını da sonuna kadar çıkarıyorlar.

Oyuncaklardan bahçe gereçlerine, ev araç gereçlerinden temizlik malzemelerine, teknolojik ürünlerden beyaz eşyalara kadar oldukça geniş bir yelpazeye yayılan bu indirim günlerinden sorunsuz bir şekilde yararlanmak için alışverişlerinizi son güne bırakmamanız da gerekiyor. Bim marketleri de yeni tarihlere yayımladığı aktüel bülteninin detaylarını paylaşmış durumda. 18 Mayıs tarihinden itibaren geçerli olacak olan bu indirim günlerinde yer alan ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunun da altını çizmek gerekiyor. Şimdi indirim günlerinde yer alan ürünlerin detaylarını yakından inceleyelim.

18 Mayıs Bim İndirimli Ürünleri

Vestel Venüs marka cep telefonu şüphesiz bu haftanın en çok dikakt çeken ürünlerinden bir tanesi olma özelliğini taşıyor. Nitekim bim aktüel bülteninde oldukça ucuz bir fiyata bulacağınız bu cep telefonu için ödemeniz gereken ücret ise 825 lira. Bu ürün için garanti kapsamında olduğunun da altını çizelim.

LG markasının bluetooth hoparlörü 2 yıl garantili ve 6 taksit imkanı ile beraber sadece 89 liraya alıcılarını bekliyor olacak. Trust markasının taşınabilir şarj aleti 39,90 lira, earpods kulaklık 49 lira, adaptör ve usb kablo çeşitleri ise 39 liradan satışa sunulmuş durumda.

Büyük boy fırça, küçük boy fırça, damlama ürünü ve spatulanın bulunduğu boyama seti sadece 34,90 liradan bim aktüel bülteninde yerini almış vaziyette. Fawori markasının mat iç cephe boyası 99 liralık fiyatı ile ilgi çekebilecek düzeyde. Bu ürün için kredi kartına 6 taksit imkanı da bulunuyor.

Yine Fawori markasının beyaz renk olan tavan boyası 49 lira, kırıcı delici matkap 149 lira, lazerli daire testere 139,90 lira olan fiyat etiketleri ile beraber ev işlerinde yetenekli olanların son derece ilgi göstereceği ürünlerden bazıları olarak bim raflarında sizleri bekliyor olacak.

50 metrelik lazer metre 99 lira, ayarlanabilir başlığa sahip boya püskürtme aleti 65 lira, 5 basamaklı merdiven 45 lira olan satış fiyatları ile birlikte oldukça makul etikete sahip ürünler arasında gösterilmeye devam edecek gibi.

Haftanın bir diğer ön plana çıkan ürünü ise çok amaçlı olarak kullanılması mümkün olan dolap diyebiliriz. 4 rafa ve 2 kapağa sahip olan, 1.sınıf malzemeden yapılmış olan, oldukça farklı yapısı ile dikkat çeken dolap için ödemeniz gereken ücret ise sadece 109 lira. Bu ürünü temin ederken kredi kartı ile ödeme yapmak isteyenler için de 6 taksite kadar alışveriş yapma şansı bim tarafından müşterilere verilmiş durumda.

Stoklar ile sınırlı olan bu indirim ürünlerinden yararlanmak için alışverişinizi son güne bırakmamanızı da öneriyoruz. 18 Mayıs’ta başlayacak olan kampanyanın hangi gün biteceği ise belirsiz.