home
Bim
Bim Aktüel
11
Abone
11
Abone

2 Ocak Bim Aktüel 2018

2 Ocak Bim Aktüel 2018 Ürünleri

Türkiye’nin önde gelen marketlerinden birisi olan BİM yeni yılın ilk aktüel indirim kataloğunu da yayımlamış konumda bulunuyor. Pek çok üründe yılbaşı sonrası indirime gitme kararını hayata geçiren BİM’in özellikle kış ayları için alışverişe çıkacaklara önemli ürünleri vaat etmesi de dikkatleri üzerine çekiyor. Hemen hemen her gün veya her hafta düzenli olarak indirim günleri düzenleyen firmanın 2 Ocak 2018 seneli kataloğunu ise genel anlamı ile kışlık ürünler oluşturuyor.

Soğuk havaların gelmesi ile beraber alışverişte kalite ve ucuzluğu vaat eden BİM özellikle giyim alanına önemli katkıda bulunacak gibi gözüküyor. Zira bu tarihte yayımlanan aktüel kataloğunun ana eksenini kışlık giyim oluşturuyor. Kadın botlarından pijamalara çoraplardan terliklere kadar pek çok kış aylarını kapsayan ürün birçok il ve ilçede mağazası olan BİM raflarında indirimli halleri ile yerini almış durumda.

İç çamaşırlarında da önemli bir indirime gitmeyi başaran firmanın özellikle çocuk, kadın ve erkek ürünlerini ayrı ayrı kampanya kapsamına soktuğunu tekrar belirtmemiz gerekiyor. Stoklar ile sınırlı olan indirimli ürünleri kaçırmamak için mutlaka elinizi çabuk tutmanız gerekiyor. Nitekim bazen 1 günlük bile indirim kapsamında olan ürünler aynı gün içerisinde rahatlıkla tükenebilecek seviyede yer alıyor.

2 Ocak 2018 BİM İndirimli Ürünler

Gelin BİM’in 2 Ocak 2018 tarihli indirimli ürünler kataloğunda yer alan kampanyalı ürünleri beraber inceleyelim. Gri ve siyah renklerde olan, farklı bedenlere hitap eden ve özellikle bel kısmı oldukça rahat olan kadın kilotlu tayt firmanın en gözde ürünlerinden birisi. Kadınlar için dizayn edilmiş kilotlu taytın raflarda yer alan fiyatı ise 10,90 lira. Hem erkek hem kadınlar için hazırlanmış olan spor içlik takımı da mağazanın reyonlarında müşteriler ile buluşmak için bekliyor. Farklı bedenlerde olan ürünün etiket fiyatı ise 29,90 lira. Bu fiyat iki ürünü değil tek ürünü kapsıyor. Bunun da altını çizmek gerekiyor. Yine kadınların sık sık ihtiyaç duyduğu kalın çoraplar da market içerisinde indirime gitmiş durumda. 3’lü olarak satılan kalın çorapların fiyatı ise 9,90 lira olarak belirlenmiş durumda. Aynı fiyata bulabileceğiniz 3’lü erkek kalın çoraplar da müşterilerin beğenisine sunulmuş konumda yer alıyor.

Özellikle kış aylarında ayaklarını sıcak tutmakta sıkıntı yaşayanlar için hazırlanmış olan pufidik terlikler de en çok dikkat çeken ürünlerin başında geliyor. Kadınlara özel olarak satışa sunulan bu terliklerin fiyatı ise sadece 14,90 lira. Uzun kollu body 9,50 lira olarak raflarda yerini alırken, çocuklar için hazırlanmış olan kilotlu çorabın fiyatı 5,95 lira, yine çocuklara özgü olan havlu çoraplar ise 4,95 liradan satışa sunulmuş vaziyette.

Market içerisinde bulabileceğiniz çeşitli renklerde olan erkek slip iç çamaşırları ise 11,50 liradan müşterilerin beğenisine sunuluyor. Market indirimlerinin sınırlı stoklara hitap ettiğini tekrar hatırlatmak da fayda var. Zira ürünler oldukça hızlı bir şekilde tükenebiliyor.