home
A101
A101 Aktüel Ürünler
8
Abone
8
Abone

20 Ocak A101 Aktüel 2018

20 Ocak A101 Aktüel 2018 Ürünleri

Türkiye’nin önde gelen büyük market zincirlerinin yeni yılın ilk ayının gelmesi ile birlikte müşterilerine sunduğu aktüel kampanyaları da hız kesmeden devam ediyor. Fazla sayıda ürün üzerinde indirime gitmeyi hedefleyen büyük marketlerin bu politikaları her geçen indirim kampanyası ile beraber müşterilerin ceplerine de yansımaya devam edecek gibi gözüküyor.

Giyim ürünlerinden temizlik malzemelerine, oyuncaklardan saklama kaplarına kadar pek çok sayıda ürünü içerisine alan bu aktüel bültenleri günlük veya haftalık olarak müşterilerin beğenisine sunulmayı da sürdürüyor. A101 marketlerinin 20-26 Ocak arasını kapsamayı başaran yeni indirim bülteni de vatandaşlara hem ucuz hem kaliteli alışverişin yolunu sonuna kadar açmış gibi gözüküyor. A101 marketlerinin bu tarihler arasında uygulayacağı indirim kampanyasına dair ürünlerin detaylarını da gelin beraber inceleyelim.

Ahir markasının tam yağlı olgulanştırılmış inek peyniri sadece 9,75 liradan satışa çıkarılmış durumda. Lezita firmasını oldukça lezzetli olan piliç salamı 2,20 liradan, karadem demlik poşet çay 3,75 liradan, diyar markasının tatlı toz biberi ise 1,15 liradan market zincirlerinin raflarında yerini almış konumda.

Falım markasının oldukça sevilen şekersiz sakız çeşitleri 1 liradan satışa sunuluyor. Biscolota’nın oldukça sevilen ve tercih edilen çikolata dolgulu bisküvisi 2,35 liradan, çerezya markasının soslu mısırı ise 1,95 liradan reyonlarda yerini alan indirimli ürünler arasında yer alıyor.

Silk ve Blue markasının sık sık tercih edildiğini bildiğimiz kaplı sütyen 7,95 liradan, Gillette markasının üçlü tıraş bıçağı 7,95 liradan satışa çıkarılmış durumda raflardaki yerini almış durumda bulunuyor. Calgon markasının kireç önleyici ürünü de 6,45 liradan temin edilebilecek ürünler arasında yer alıyor.

A101 marketlerinin aktüel bültenlerinde yer alan indirimlerinin haricinde özel alışveriş sürprizleri de müşterileri ile buluşmak için sabırsızlıkla beklenen fırsatlar arasında yer alıyor. Özellikle belirli miktardaki alışverişlerinizin yanında alacağınız bazı ürünlerin indirim kapsamında yer alacağını da unutmamak gerekiyor. Fazla sayıda ürünün yanı sıra her an ihtiyaç duyabileceğiniz bazı malzemelerin oldukça cüzi miktarlara alıcı bulduğunun da altını çizmek gerekiyor.

20-26 Ocak arası yapacağınız alışverişlerinizde 10 TL ve üzerine ulaştığınız anda alışveriş sepetinize bir ürünü daha ucuza ekleme şansınız mevcut. 500 gramlık doğadan altın filiz çayı 8,95 liradan satışa sunuluyor. 10 liranın üzerinde yapacağınız alışveriş miktarı kadar bu ürünü temin etmeniz de son derece normal bir gelişme olarak sizlere sunuluyor.

Birçok ürünün indirim kapsamında olduğu ve müşterilere sayısız fırsatın verildiği bu aktüel kampanyasında yer alan ürünlerin daha detaylı hallerine içeriklerimizde bulunan görsellerden ulaşabilme şansınız da mevcut konumda bulunuyor. Hemen hemen her müşterinin yüzünü güldürecek seviyede olan bu indirim günlerinde son anları beklememeniz de gerekiyor. Zira marketin indirim yaptığı ürünlerin sadece stoklar ile sınırlı olduğunu ve tükenme olasılığının bir hayli fazla olduğunu da hatırlatmak gerekiyor.


 • 0
  Muhteşem
 • 0
  İnanılmaz
 • 0
  Güzel
 • 0
  Hahaha
 • 0
  Üzgün