home
Bim
Bim Aktüel
11
Abone
11
Abone

22 Haziran Bim Aktüel 2018

22 Haziran Bim Aktüel 2018 Ürünleri

Marketler zinciri arka arkaya güncel aktüel bültenlerini yayımlamaya devam ediyorlar. Oldukça fazla sayıda ürüne ev sahipliği yapan indirim günlerinde müşteriler hem kaliteli hem de ucuz alışverişin tadını da sonuna kadar çıkarıyorlar.

Oyuncaklardan bahçe gereçlerine, ev araç gereçlerinden temizlik malzemelerine, teknolojik ürünlerden beyaz eşyalara kadar oldukça geniş bir yelpazeye yayılan bu indirim günlerinden sorunsuz bir şekilde yararlanmak için alışverişlerinizi son güne bırakmamanız da gerekiyor.

Bim marketleri de yeni tarihlere yayımladığı aktüel bülteninin detaylarını paylaşmış durumda. 22 Haziran tarihinden itibaren geçerli olacak olan bu indirim günlerinde yer alan ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunun da altını çizmek gerekiyor. Şimdi indirim günlerinde yer alan ürünlerin detaylarını yakından inceleyelim.

60 litrelik hacmi bulunan termos 129 liralık etiket fiyatı ile beraber bim aktüel bülteninin en çok dikkat çeken ürünlerinin başında geliyor. Bu ürün için kredi kartına özel taksit imkanları da bulunuyor.

Lisanslı plastik salıncak 39,90 lira, bahçe hortumu 34,50 lira, piknik ve plaj örtüsü çeşitleri 9,90 lira, katlanır masa 29 lira, farklı modelleri mevcut durumda bulunan minder kilimler ise 4,95 liradan satışa çıkan ürünlerden bazıları.

22 Haziran Bim İndirimli Ürünleri

Çift kişilik yatak örtüsü 89,90 lira, Kappa markasının polo erkek tişörtleri 27,50 lira, baskılı ve desenli kız-erkek çocuk tişörtleri 7,50 lira, erkek spor şortları ise sadece 27,50 liralık fiyatları ile beraber bim aktüel bülteninin en çok ilgi gören ürünleri arasında yer alıyor.

Soley markasının çift kişilik çarşafı 19,90 lira, kız çocuklar lisanslı külotlu çorap çeşitleri 5,95 lira, tek kişilik çarşaf 17,90 lira ve plajlarda ve banyoda kullanabileceğiniz havlular 9,90 liradan siz müşterilerin beğenisine sunulmuş vaziyette.

Dujitsu markasının su sebili 275 lira, paslanmaz çelikten olan blender seti 99,90 lira, oldukça kullanışlı olan tablet 249 lira, Mouse çeşitleri 139 lira ve hem kadın hem de erkekler için kullanılır durumda olan akıllı saatler 79 liralık fiyatları ile beraber bim aktüel bültenine giriş yapmış durumda.

Lav markasının kahvaltılık servis tabağı 1,75 lira, şeffaf kapaklı sürahisi 11,90 lira, Paşabahçe markasının renkli dondurmalık kaseleri ise 1,95 liradan satışa sunulmuş ürünler arasında yer alıyor.

6 taksit imkanı ile satılan davlumbaz 129 lira, kız çocukları için Barbie oyuncak çeşitleri 9,95 lira ve eğlenceli mozaik mantarlar sadece ve sadece 14,90 liradan bim reyonlarında bulacağınız ürünlerden bazıları.

Çamaşır mandalları, soyacak, süzgeç, erzak kabı, kahve şekillendirici, askılık, dolap düzenleyici gibi oldukça fazla şekilde ihtiyacımız olacak olan ürünlerin de her biri 2,50 liralık fiyatları ile beraber dikkatleri çeken malzemeler arasında yer alıyor.

Bayram sonrası yapacağınız alışverişlerinizde yararlanma şansınızın olduğu bu kampanya günlerinden sorunsuz yararlanmak için alışverişiniz son güne bırakmamanızı öneririz.