home
Şok
Şok Aktüel Ürünler
7
Abone
7
Abone

24 Şubat Şok Aktüel 2018

24 Şubat Şok Aktüel 2018 Ürünleri

Türkiye’nin önde gelen market zincirleri aktüel bültenlerini yayımlamaya devam ediyorlar. Pek çok ürünü kapsamı altına alan indirim günlerinde yer alan ürünler vatandaşlara hem ucuz hem de kaliteli alışverişin kapılarını da sonuna kadar açmayı ilke edinmiş durumda. Temizlik ürünlerinden giyim malzemelerine, oyuncaklardan mutfak araç gereçlerine kadar oldukça geniş yelpazeye yayılmış olan indirim ürünleri vatandaşların da yüzünü güldürecek cinsten olmaya devam edecek gibi gözüküyor.

Hemen hemen bütün ihtiyaçlara cevap verecek kalibrede olan şok aktüel bülteni de müşterilerin beğenisine sunulmuş durumda. 24-27 Şubat arası geçerli olacak olan indirim günlerinde yer alan ürünleri gelin beraber inceleyelim.

24-27 Şubat Şok İndirimli Ürünleri

Axen markasının 49’’ FHD uydu alıcılı Led televizyonu 1,399 liralık etiketi ile haftanın en önemli ürünlerden bir tanesi olarak dikkat çekiyor. Son teknoloji ile donatılmış olan bu televizyona sahip olmak için kredi kartlarına yapılan özel taksit imkanlarından da faydalanabiliyorsunuz.

Kawai markasının SD uydu alıcısı 39,90 liradan satışa çıkıyor. Bu ürün için de garanti kapsamında değerlendirildiğini söyleyelim. Group markasının elektrikli cezvesi 39,90 lira, Vestel markasın Venus 5000 markası cep telefonu ise 525 liradan satışa çıkmış durumda. Bu ürünler için de kredi kartına taksit imkanları bulunuyor.

11 litre hacmi ile dikkat çeken çelik tencere 39,90 lira, 12 parçalık fincan takımı 19,90 lira, 6’lı tatlı kase seti 16,90 lira, salata kasesi ise 6,50 liradan şok reyonlarında kendini yer edinmiş ürünlerden bazıları olarak dikkat çekiyor.

Paşabahçe markasının sürahi ve 6’lı bardak seti 19,90 lira, 3’lü erzak kabı 4,95 lira, farklı hacimlere sahip olan saklama kabı çeşitleri ise 12,90 liradan satışa çıkıyor. Bu saklama kaplarının farklı boylarda ve 3’lü olarak satıldığı notunu da ekleyelim.

Patates ve soğanlar için oldukça kullanışlı olan saklama kabı çeşitleri de şok aktüel bülteninin öne çıkan ürünlerinden bazıları olarak dikkat çekiyor. 14 litrelik olan iki ayrı saklama kabını temin etmek için ödemeniz gereken miktar ise 9,95 lira.

750 ml hacme sahip olan ve çoğu kişinin özellikle spor salonlarında su içmek için kullandığı yağlık ürünü ise 2,95 liralık satış etiketi ile şok raflarında yerini alıyor. Soft markasının farklı mutfak araç ve gereçleri de marketler zincirinin haftalık indirim günlerine dahil ettiği ürünlerden. Sarımsak soyacağı, rende, kabak oyacağı gibi pek çok işinize yarayacak bu araç gereçlerinin her birinin fiyatı 3,50 lira olarak belirlenmiş durumda.

Son güne bırakılmaması gereken indirim günlerinden sorunsuz olarak yararlanmak için görselleri detaylı olarak incelemenizi de öneriyoruz. Özellikle teknolojik ürünlerde modellerin özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinmeye ihtiyacınız olduğunun da farkındayız. Bu yüzdendir ki içeriklerimizde yer alan görselleri dikkatli bir biçimde incelemeniz faydanıza olacaktır. Şok marketlerinde belirli tutarda yapacağınız alışverişlere de özel indirim imkanları bulunuyor.