home
Migros
Migros Aktüel Ürünler Kataloğu
10
Abone
10
Abone

25 Haziran Migros Aktüel 2018

25 Haziran Migros Aktüel 2018 Ürünleri

Türkiye’nin ileri gelen marketlerinde yaşanan indirim günlerinin sıklığı son derece dikkat çekici boyutlara ulaşmış durumda. Oldukça fazla sayıda ürüne ev sahipliği yapan indirim günlerinde müşteriler hem kaliteli hem de ucuz alışverişin tadını da sonuna kadar çıkarıyorlar. Giyim ürünlerinden teknolojik aletlere, ev araç gereçlerinden beyaz eşyalara, kozmetik ürünlerinden saç boyalarına kadar oldukça geniş bir yelpazeye yayılan bu indirim günlerinden sorunsuz bir şekilde yararlanmak için alışverişlerinizi son güne bırakmamanız da gerekiyor.

Migros marketleri de yeni tarihlere yayımladığı aktüel bülteninin detaylarını paylaşmış durumda. 25 Haziran tarihinden itibaren geçerli olacak olan bu indirim günlerinde yer alan ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunun da altını çizmek gerekiyor. Şimdi indirim günlerinde yer alan ürünlerin detaylarını yakından inceleyelim. Özellikle yazlık ürün arayanlar için bu aktüel bülten oldukça faydalı olacaktır.

700 gramlık Bahçıvan markalı tam yağlı taze eritme peyniri 9 lira, Persil markasının Premium jel yıkama ürünü 9 liralık fiyatları ile beraber Migros aktüel bültenine giriş yapan en önemli ürünlerin başında geliyor.

Coca-cola, Fanta, Fuse Tea gibi içecekler de toplu satımları ile beraber oldukça ilgi odağı olacağa benziyor. 250 ml olarak satılan 12’li bu içecek paketleri 7 liradan satışa sunuluyor. Parex markasının 8’li olarak satılan mikrofiber temizlik bezi ise yine 7 liralık fiyatı ile beraber temizlik ürünleri arasında tercih edilecek niteliklere sahip.

25 Haziran Migros İndirimli Ürünleri

Komili markasının Akdeniz lezzetlerini barındıran natürel sızma zeytinyağı 9 lira, Lipton markasının 150’li olarak satılan demlik poşet çay da yine 9 liralık fiyat etiketleri ile beraber Migros aktüel bültenine giriş yapan ürünlerden.

Koroplast markasının buzdolabı poşeti, pişirme kağıdı, streç filmi gibi ürünleri bir arada sunan avantajlı paketi de 9 liradan Migros reyonlarında bulacağınız ürünler arasında yer alıyor. 2 kilograma kadar sınırı bulunan poşetli bütün piliç ve oldukça lezzetli olacağı tahmin edilen yer fıstığı da 1 liradan alışveriş sepetlerinize girebilecek durumda.

60 lira ve üzerinde yaptığınız her alışveriş için Migros marketleri farklı avantajları ve indirimleri de sizlere sunuyor olacak. Oldukça geniş bir yelpazeye yayılan bu indirim günlerde yer alan indirimli ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunu ve alışverişinizi son güne bırakmamanız gerektiğini de bir kez daha belirtelim. Farklı ödeme şekilleri ve Money Club’a toplanan puanlar ile de alışveriş ağınızı genişletme olanağına Migros marketlerinde sahip olabiliyorsunuz.

Bütün ihtiyaç listelerine hitap edebilen Migros indirimleri oldukça fazla ürüne de ev sahipliği yapıyor. Ürünlerin detaylı hallerine ve resimlerine bakmak için içeriklerimizde yer alan görselleri kullanabileceğinizi de belirtmiş olalım. Ürünlerin pek çoğunda kredi kartına taksit imkanı da bulunuyor. Dolayısı ile ürünleri oldukça avantajlı şekilde temin edebilirsiniz.


 • 0
  Muhteşem
 • 0
  İnanılmaz
 • 0
  Güzel
 • 0
  Hahaha
 • 0
  Üzgün