home
Şok
Şok Aktüel Ürünler
7
Abone
7
Abone

27 Ocak Şok Aktüel 2018

27 Ocak Şok Aktüel 2018 Ürünleri

Türkiye içerisinde var olan ve müşterilerine devamlı olarak kaliteli ürün sunma konusunda oldukça başarılı olan market zincirleri aktüel kampanyalarını birer birer yayımlamaya devam ediyorlar. Özellikle ucuz ve kaliteli bir alışveriş için her türlü olanağı müşterilerine sağlamayı başaran marketler zincirinin bu kampanyaları genellikle günlük, haftalık ve sadece hafta sonlarını içeren şekilde olduğunu da tekrar hatırlatalım.

Giyim ürünlerinden temizlik malzemelerine, oyuncaklardan ev içerisinde kullanılabilecek araç ve gereçlere kadar oldukça geniş bir yelpazeyi kapsayan bu indirim bültenleri en detaylı halleri ile beraber siz müşterilerin huzuruna da market raflarında sunulmaya devam ediyor. Şok marketleri de bu hafta sonu düzenlediği indirim kampanyası ile beraber oldukça güçlü bir alışveriş listesi oluşturmanıza yardımcı olacak gibi gözüküyor. 27-30 Ocak tarihlerinde geçerli olacak indirim kampanyasına dair detayları da sizler için inceledik.

27-30 Ocak Şok İndirim Ürünleri

Arko markasının nemlendirici bakım kremi özellikle soğuk havalarda işinize çok yarayacak ürünlerin başında geliyor. Bu ürünü temin edebilmek için ödemeniz gereken miktar ise sadece 5 lira. Calve markasının ketçap ve mayonez paketi de indirim kapsamında satılan ürünler arasında. Bu ürünlere ödemeniz gereken toplam tutar sadece ve sadece 9 lira olarak belirlenmiş durumda.

Şok marketlerinin haftanın ürünü olarak nitelendirdiği Axen marka son teknoloji televizyonu da oldukça cazip bir fiyata salıcı bekliyor. Bu ürünü 1,199 lira ödeyerek evinize alabilirsiniz. Ayrıca bu ürün için kredi kartına 6 taksit imkanı da market içlerinde sizleri bekliyor olacak. Piranha markasının hayat kurtaran araç içi süpürgesini 34,90 liraya, Kawai’nin multimedya setini ise 299 liralık fiyat etiketi ile sizleri karşılayacağını da hatırlatalım. Bu ürünler için de yine 6 taksiti imkanı siz müşterilere sunuluyor.

Akü takviye kablosu 15,90 lira, oto kompresör 49,90 lira, lastik tamir kiti ise yine 15,90 liradan satışa sunulmuş konumda sizleri bekliyor olacak. Oto cam suyunun tanesi 5,45 liradan, kokusuz küllükler ise 2 liradan market raflarında yerini almış durumda.

Hem görünümü hem lezzeti ile her mevsim sofralarda bulunması gereken sebze ve meyvelerde market tarafından indirim kapsamına alınan ürünler arasında yer alıyor. Domatesin kilosu 1,99 liradan satışa sunulurken, patatesin kilogram fiyatı ise 0,99 lira olarak belirlenmiş durumda. 25 TL ve üzeri her alışverişinizde karşınıza çıkacak olan fırsatlar da market tarafından reyonlarda bilgilendirme notu ile beraber yerini alıyor.

Geniş kapsamlı bir alışveriş yapmak istiyorsanız ve ihtiyaç listeniz farklı ürünleri barındırıyorsa şok marketlerinin hafta sonu indirimlerinden mutlaka faydalanmanız gerekiyor. 27-30 Ocak arasını kapsayan indirim kampanyasını son güne bırakmamanız da gerekiyor. Zira tüketimi oldukça fazla olan ürünlerin sadece stoklar ile sınırlı olduğunu ve kısa zaman içerisinde tükenebileceğinin de altını çizmemiz bu noktada gerekiyor. Ürünlerin detaylı özelliklerine ulaşmak için de içeriklerimizde bulunan görselleri inceleyebilirsiniz.


 • 0
  Muhteşem
 • 0
  İnanılmaz
 • 0
  Güzel
 • 0
  Hahaha
 • 0
  Üzgün