home
Bim
Bim Aktüel
11
Abone
11
Abone

29 Mayıs Bim Aktüel 2018

29 Mayıs Bim Aktüel 2018 Ürünleri

Marketler zinciri arka arkaya güncel aktüel bültenlerini yayımlamaya devam ediyorlar. Oldukça fazla sayıda ürüne ev sahipliği yapan indirim günlerinde müşteriler hem kaliteli hem de ucuz alışverişin tadını da sonuna kadar çıkarıyorlar.

Oyuncaklardan bahçe gereçlerine, ev araç gereçlerinden temizlik malzemelerine, teknolojik ürünlerden beyaz eşyalara kadar oldukça geniş bir yelpazeye yayılan bu indirim günlerinden sorunsuz bir şekilde yararlanmak için alışverişlerinizi son güne bırakmamanız da gerekiyor. Bim marketleri de yeni tarihlere yayımladığı aktüel bülteninin detaylarını paylaşmış durumda. 29 Mayıs tarihinden itibaren geçerli olacak olan bu indirim günlerinde yer alan ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunun da altını çizmek gerekiyor. Şimdi indirim günlerinde yer alan ürünlerin detaylarını yakından inceleyelim.

Özellikle kadın ve erkek müşterilerin son derece ilgi göstereceği haftalık indirim kampanyaları birbirinden farklı ürünlere de ev sahipliği yapmayı başarmış durumda.

29 Mayıs Bim İndirimli Ürünleri

Mr. Green markasının deterjan hazneli temizlik ürünü 34,90 lira, Bind markasının bulaşık makinesi tableti 22,45 lira, Bulut markasının konsantre yumuşatıcı ürünü ise sadece 7,50 liralık fiyatları ile beraber bim aktüel bülteninde yerini almış durumda.

Misvak markasının birbirinden doğal ve kullanışlı olan ürünleri de bim raflarında yerini alıyor. Farklı aromalara sahip olan diş macunu ve diş fırçası seti 9,90 liralık fiyatı ile haftanın en çok dikkat çeken ürünlerinden bir tanesi.

Güldal markasının okaliptüs ve çam kokulu olarak satılan ultra çamaşır suyu 8,25 lira, Miss markasının sıvı arap sabunu 5,90 liradan satışa sunulmuş durumda. Bu ürünlerde yararlanacağız farklı indirimler de market içlerinde sizleri bekliyor olacak.

Filinka markasının farklı aromatik kokulara sahip olan 5’li temizlik bezi 3,50 lira, Orka markasının 2 litrelik beyaz sirkesi 3,25 lira, yaz meyveleri ve lavanta kokuları bulunan oda kokuları 6,90 liralık fiyatları ile beraber bim raflarında müşterilerini bekliyor olan ürünlerden bazıları olarak gözler önünde yer alıyor.

Detan markasının 30 tabletli sinek kovucu ürünü 9,90 lira, sinek kovucu vücut spreyi 4,95 lira, sinek kovucu elektrolikit yedek şişe 6,90 lira, farklı oda kokuları ise 4 liralık fiyatları ile beraber oldukça cazip ürünler arasında gösteriliyor.

Mr. Green markasının bulaşık, mutfak ve banyoda kullanım imkanı tanıyan sihirli süngerleri 1,95 liradan satışa sunuluyor. Bu ürün sadece bu hafta değil her gün reyonlarda aynı fiyata bulacağınız ürünler arasında da yer alıyor.

Tül ve çamaşır beyazlatıcı olarak kullanılan ürün 4,55 lira, Cif markasının temizlik spreyi 7,95 liralık fiyatları ile beraber bim aktüel bülteninde karşımıza çıkıyor.

Oldukça fazla sayıda ürün içerisinde olan indirim günlerinin 29 Mayıs’tan itibaren bütün bim marketlerinde olacağının da bu ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunun da bu noktada altını çizmek gerekiyor. Bu yüzdendir ki alışverişinizi son güne bırakmamanızı da önemle tavsiye ederiz.


 • 0
  Muhteşem
 • 0
  İnanılmaz
 • 0
  Güzel
 • 0
  Hahaha
 • 0
  Üzgün