home
Bim
Bim Aktüel
11
Abone
11
Abone

30 Ocak Bim Aktüel 2018

30 Ocak Bim Aktüel 2018 Ürünleri

Var olan süper market zincirleri yeni yılın ilk aylarında düzenlemiş oldukları aktüel kampanyalarını yayımlamaya devam ediyorlar. Özellikle ürünlerin farklılığı açısından alışverişe yönelen müşterilerine hem ucuz hem de kaliteli hizmet vermeyi amaç edinen market zincirleri peşi sıra yayımladıkları indirim bültenleri ile vatandaşların karşısına çıkmaya devam ediyorlar.

Giyim ürünlerinden temizlik malzemelerine, çocuklar için oyuncaklardan kadınlar için makyaj malzemelerine kadar oldukça farklı konseptte yapılan fiyat değişimleri de vatandaşın yüzünü de kesesini de güldürecek cinsten olmaya devam edecek gibi gözüküyor. Bim marketler zincirinin de 30 Ocak gününden itibaren geçerli kılacağı indirim kampanyasına dair detaylar da ortaya çıkmaya başladı. Stoklar ile sınırlı olacağı belirtilen indirimli ürünlerin detaylarına beraber göz atalım.

30 Ocak BİM İndirimli Ürünler

Kapsamlı bir temizlik için gerekli olan ürünleri barındıran temizlik seti bim raflarında sadece 44,95 lira olarak satışa sunuluyor. 2’li halde satılan paspas yedeği 7,95 lira, mikrofiber bez çeşitleri ise 14,95 lira olarak fiyat etiketlerini almış durumdalar. 4’lü olarak satılan temizlik bezi 2,95 lira, çizmez ovma teli 2,90 lira, sünger çeşitleri ise 1,95 liradan raflarda müşteriler ile buluşmak için bekliyor olacak.

Ev hanımlarının temizlik esnasında özellikle ihtiyaç duyduğu beyaz sirke de bim mağazalarında satılmaya başlandı. Bu ürünü temin etmek isteyenlerin 2,95 lirayı gözden çıkarmaları gerekiyor. Farklı koku çeşitlerini barındıran oda spreyleri ise 7,95 liralık fiyat etiketleri ile dikkatleri üzerine çekebilecek ürünler arasında gösteriliyor.

Haftanın ürünlerinden saç boyası kitine ait her bir ürün 12,90 liradan, Head&Shoulders şampuan çeşitleri 24,95 liradan, bebek şampuanı ise 5,90 liradan satışa çıkarılmış konumda müşterilerini bekliyor olacaklar.

Bulaşık makinesi tableti 35,90 liradan satışa sunulurken, konsantre çamaşır yumuşatıcı ise 7,50 liradan raflarda ki yerini almış gözüküyor. 1+1 şeklinde satılan bulaşık deterjanları 7,45 lira, OMO markasının 8 kiloluk toz deterjanı 34,95 lira, Güldal markasının 4 litrelik çamaşır suyu 7,95 lira, Rinso’nun 3 litrelik sıvı çamaşır deterjanı çeşitleri ise 15,90 liradan satışa sunulan ürünler arasında yer alıyor.

Aspirins markasının mağazalara sunduğu 5 kilogramlık temizlik sıvısı 9,45 lira, fax markasının sıvı sabunu ise sadece ve sadece 8,95 liradan reyonlara konmuş durumda bulunuyor.

Bulaşık makinelerinizin bulaşıklardan sonra güzel kokmasını istiyorsanız bu ürün için ödemeniz gereken bedel 5,95 liradan satışa sunuluyor. 3’lü temizlik bezine sahip olmanız için ödemeniz gereken miktar ise 3,50 lira olarak belirlenmiş durumda.

Sayısız ürün içerisinde yapacağınız alışveriş miktarı kadar bim marketleri de belirli indirimleri siz müşterilere sunuyor. Özellikle belirli miktara ulaşan alışverişlerin sonrasında mağazaların yapmış olduğu çeşitli fiyat etiketleri indirimi de vatandaşların yüzünü güldürecek cinsten.

Hem ucuz hem de kaliteli alışverişi düzenli olarak müşterileri ile buluşturan bim marketler zincirinin bu kampanyasının belirtilen tarihler arasında olacağını da tekrar hatırlatalım.


 • 0
  Muhteşem
 • 0
  İnanılmaz
 • 0
  Güzel
 • 0
  Hahaha
 • 0
  Üzgün