home
Bim
Bim Aktüel
11
Abone
11
Abone

31 Ekim Bim Aktüel 2017

31 Ekim Bim Aktüel 2017 Ürünleri

31 Ekim Bim Aktüel 2017

Bim, birçok ucuz ürünün satıldığı mini süpermarket gruplarından biridir. Her hafta yayınladığı aktüel ürün bülteni ile indirimli ürünleri müşterilere duyurur. Her hafta Cuma günü indirim yapan bim marketleri yapacağı indirimlerden herkesten haberdar olabilmesi için indirim günü ve haftasından daha önce güncel indirim kataloglarını ve dergileri bastırarak çeşitli organlardan yayınlarlar. Bunların en bilineni internet ortamı olup birçok kişinin ve özellikle ev hanımlarının etkin olarak kullandığı bazı web siteleri, sosyal medya hesapları, gruplar ve sayfalar aracılığı ile katalog yaymaktır. İndirimli ürünler her hafta ve her dönem değişmekte ve her katalogda farklı ürün grubundan ürünler indirime girmektedir. Yapılan indirimlerin çoğu fiyat üzerinden yüzdelik indirim olmakla beraber bazı dönemlerde belirli ürünlerde 2 al 1 öde ya da 3 al 2 öde gibi kampanyalar da yapılabilir. Bu kampanyaların diğer adı da bedavalı kampanyalardır ve ürünü 1 alana 1 bedava ya da 2 alana 1 bedava şeklinde de sunabilirler. Bunun yanı sıra promosyonlar da her hafta yenilenir ve dönem dönem birbiri ile bağlı olan ürünler arasında promosyonlar yapılır. Promosyonlarda bir ana ürün alana yanında bir adet o ürünle alakalı yardımcı ürün ya da ek ürün bedelsiz olarak verilir.

Bim marketlerinde satış alanı düşük olduğu için satış hızı ve devri yüksek olan ürünler tercih edilir ve bu yüzden marketlerde sürekli taze ve yeni ürünler bulunur. Bu ürünler yaz, kış ve bahar dönemi olarak ayrılırlar ve bu dönemlere göre nevresim takımları, halılar, kamp malzemeleri, bahçe malzemeleri gibi dış mekanlarda kullanılabilen malzemelerdir. Bu malzemeler de belirli haftalarda marketlere gelir ve o haftanın aktüel ürün bülteni içinde yer alır. Bu ürünler belirli sayılarda gelir ve satışı da stoklar ile sınırlı olur.31

31 Ekim Bim Bülteni Yayında

Aktüel ürün bülteni içinde yer alan ürünler tüm bim mağazalarında satışı bulunan ürünlerdir ve bu ürünler katalogda belirtilen özellik ve fiyatlardadır. Ürün içerikleri kataloglarda da belirtilir. Kataloglar ve güncel ürün bültenlerinin genelde 1 haftalık süreleri vardır. 1 haftalık sürede ürünlerin genelde tamamı satıldığından yeni haftada yeni ürünler indirime girerler. Bim katalogları web sitemizde haftalık olarak yayınlanır ve ilgili kişilerin kolayca bilgisayar ya da telefondan ulaşmaları sağlanır. Akıllı telefonlar ile de görüntülenebilen bu katalog ve bültenler aynı zamanda sosyal medya hesaplarında ve sayfalarında da paylaşılabilir.

31 Ekim Bim Aktüel ürünleri çay seçeneklerinden oluşuyor.

 • Efsane Siyah filiz of çay 19,95₺
 • Çaykur altınbaş klasik 14,90₺
 • Siyah demlik poşet çay 13,45₺
 • Siyah demlik poşet çay altın baş klasik 9,45₺
 • İkram çay seti 12 parça 14,50₺
 • Aromalı siyah çaylar 4,95₺

 • 0
  Muhteşem
 • 0
  İnanılmaz
 • 0
  Güzel
 • 0
  Hahaha
 • 0
  Üzgün