home
A101
A101 Aktüel Ürünler
8
Abone
8
Abone

4 Ocak A101 Aktüel 2018

4 Ocak A101 Aktüel 2018 Ürünleri

Türkiye’nin en önemli market zincirlerine sahip olan A101 yılbaşı sonrası oluşturduğu indirim kampanyalarını müşterilerine duyurdu. Pek çok ürün için indirim düzenlemeyi başaran ve bu konuda adeta rakiplerine göz dağı verme niyetinde olan marketler zincirinin aktüel kampanya kataloğu da oldukça ilgi çekici. Teknolojik ürünlerden gıda malzemelerine kadar oldukça geniş bir yelpazeye hitap eden indirim kataloğunu yayımlayan A101 bu indirimler için belirlenen tarihleri de açıklamış vaziyette.

4 Ocak Perşembe günü başlayacak olan A101 indirimlerinin bitiş tarihi henüz mağaza tarafından detaylandırılmasa da genel olarak 1 hafta sürdüğünü belirtmek de fayda var. Zaten bu ürünleri edinmek isteyen vatandaşların mutlaka ilk günlerden itibaren mağazalara gitmesi gerekiyor. Zira ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğu düşünüldüğünde bu tip kampanyalardan yararlanmak için son günleri beklememek gerekiyor.

A101 marketlerinde yer alan indirimli ürünlerinde detaylarını da gelin birlikte inceleyelim. Her yaşa ve her keseye hitap etmeyi başaran ürünlerin görsellerine de yine içeriğimiz üzerinden ulaşabileceğinizi belirtelim.

4 Ocak A101 İndirimli Ürünleri

Uydu alıcı LED televizyon bu hafta mağazanın en ön planda olan ürünü olmayı başardı. 1,249 liradan satışa sunulan son teknoloji televizyonu satın almak isteyenler için kredi kartına 6 taksit imkanı da bulunuyor. Ev aletleri konusunda adeta Türkiye’nin 1 numaralı firması konumunda bulunan Sinba’nın pek çok ürünü de A101 üzerinden vatandaşlar ile buluşmak için bekliyor.

Örnek olarak ızgara döküm tava 39,95 liradan, tekli elektrikli ocak 49,95 liradan, çok pratik tost makinesi ise yine 39,95 liradan raflarda yerini almış durumda. Hascevher’in 6 parçalık tencere seti de oldukça makul bir ücret karşılığında mutfaklarınızda yerini alabilir. Birçok tencere çeşidini barındıran setin etiket fiyatı 59,95 lira olarak belirlenmiş. Sinba markasının su ısıtıcısı 49,95 lira, mikser aleti 39,95 lira, yumurta pişirme makinesi ise 29,95 liradan raflarda sizlerle buluşmak için hazır durumda bekliyorlar. Ev araç gereçlerini yenilemek isteyenler oldukça cüzi bir rakama bunu A101 marketleri üzerinden yapabilme şansına da sahipler.

Kış aylarıyla beraber gelen soğuk havalardan korunmanın yolları da A101 tarafından vatandaşlara sunulmuş vaziyette. Çift kişilik elektrikli battaniye 39,95 liraya kendisine alıcı bekliyor. Bay ve bayan spor içlik takımlarını her biri ise 13,95 liralık etiketleri ile ilgi odağı olacak gibi.

Fairy’nin bulaşık deterjanı 10,90 liraya, yine aynı markanın bulaşık makinesi kapsülü ise 64,90 liraya reyonlarda yerini almış durumda. Mendiva ıslak havlular 5,95 liraya ve fırçalı leke çıkarıcı ise 4,95 liraya kadar indirime gitmiş durumda.

A101 oldukça fazla sayıda ürününde indirime giderek hem ucuz hem de kaliteli alışverişin de kapılarını müşterilerine açmış durumda. 81 il ve ilçede toplam 7000 marketi bulunan A101’in bu indirim kampanyası da oldukça ilgi göreceğe benziyor. Daha önce de söylediğimiz gibi alışverişinizi son güne bırakmayın. Ürünler stoklarla sınırlı durumda.