home
Şok
Şok Aktüel Ürünler
7
Abone
7
Abone

4 Şubat Şok Aktüel 2017

4 Şubat Şok Aktüel 2017 Ürünleri

Şok’ta muhteşem hafta sonu fırsatları! 4 ila 7 Şubat tarihleri arasında Dove marka şampuan çeşitleri 11,90 TL yerine sadece 5 TL! ayrıca sebze ve meyve reyonunda da patatesin kilosu 1,25 TL, soğanın kilosu 0,99 TL, patlıcanın kilosu 3,49 TL, domatesin kilosu 2,69 TL, limonun kilosu ise 2,95 TL!

Şok indirim bülteni üzerinde bir diğer sevindirici haber ise, 6 ila 7 şubat tarihleri arasında geçerli olacak ve 25 TL üzeri alışverişlerde indirim hakkı kazanabileceğiniz Yudum Ayçiçek yağı! 2 LT Yudum Ayçiçek yağı ürünleri 16,95 TL yerine, sadece 10 TL’ye sizlerin olacak! Şok, hafta sonuna damgasını vurmaya devam ediyor! Telefunken marka 32 inç, uydu alıcılı ve HD LED Tv ürünleri, sadece 799 TL karşılığında sizlerin olabilir. Diğer elektrikli ürünlerde de bazı indirim süreçleri başlatan Şok, Sinbo marka elektrikli tekli ocağı 44,90 TL karşılığında sizlere sunuyor. Bir diğer Sinbo ürünü Multi Blender setinin satış fiyatı ise 99,90 TL! Bebekler için tasarlanmış mama sandalyesi ürünlerinin satış fiyatı 49,95 TL’den sağlandığı gibi, aynı zamanda çocuklar için de uygun görülen ürünlerin indirimleri devam ediyor!

Şok indirimleri alanında Monopol boyama kutusu ürünleri 9,95 TL’den, rakamlı yer karosu ürünleri ise 24,90 TL’den satışa sunuluyor. Lisanslı matara ürünlerinin satış fiyatı ise 6,95 TL! 4’lü Metal Jeep ürünleri ise 12,90 TL’den sizlerin olacak!

Airblow marka bay bayan terliklerin adet fiyatı ise 6,95 TL’dir! Siz de Şok bülten indirimlerinden faydalanmak ve bu alanda ürünler satın almanızı kolaylaştırmak bakımından yardımcı oluyoruz! hemen en yakın Şok mağazasına gidebilir, siz de bu ürünleri güvenli fiyatlardan satın alma olanaklarına sahip olun. Güvenilir ve hesaplı alışverişin ortak tercihi konumunda yer alan Şok, her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih edilen bir mağaza olarak görülmektedir. Sizler de bu alanda indirimli ve kitleler tarafından sevilen indirim süreçlerinden faydalanmak ve günü geçmeden sipariş ortamlarını değerlendirmek bakımından Şok indirim bültenimizi takip edebilir, tarih aralıklarında mağazaya gidebilirsiniz.

 • 0
  Muhteşem
 • 0
  İnanılmaz
 • 0
  Güzel
 • 0
  Hahaha
 • 0
  Üzgün