home
A101
A101 Aktüel Ürünler
8
Abone
8
Abone

5 Nisan A101 Aktüel 2018

5 Nisan A101 Aktüel 2018 Ürünleri

Türkiye’nin önde gelen marketler zinciri arka arkaya güncel aktüel bültenlerini yayımlamaya devam ediyorlar. Oldukça fazla sayıda ürüne ev sahipliği yapan indirim günlerinde müşteriler hem kaliteli hem de ucuz alışverişin tadını da sonuna kadar çıkarıyorlar.

Oyuncaklardan teknolojik aletlere, ev araç gereçlerinden temizlik malzemelerine kadar oldukça geniş bir yelpazeye yayılan bu indirim günlerinden sorunsuz bir şekilde yararlanmak için alışverişlerinizi son güne bırakmamanız da gerekiyor.

A101 marketleri de yeni tarihlere yayımladığı aktüel bülteninin detaylarını paylaşmış durumda. 5 Nisan tarihinden itibaren geçerli olacak olan bu indirim günlerinde yer alan ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunun da altını çizmek gerekiyor. Şimdi indirim günlerinde yer alan ürünlerin detaylarını yakından inceleyelim.

5 Nisan A101 İndirimli Ürünleri

Sunny markasının dik durabilen süpürgesi haftanın ön planda olan en önemli ürünü olarak göze çarpıyor. Bu süpürgeyi temin etmek için ödemeniz gereken miktar ise 75 lira. Altus markasının buhar istasyonlu ütüsü 129,90 liradan satışa çıkıyor. Bu ürünler için kredi kartına taksit imkanı da bulunuyor.

Sinbo markasının saç kesme makinesi 29,95 lira, Arzum markasının saç kurutma makinesi 59,95 lira, yine Sinbo markasının tekli elektrikli ocağı ise sadece 49,95 liralık fiyat etiketleri ile beraber a101 aktüel bülteninde kendilerine yer buluyorlar.

Ortopedik boyun yastığı 24,95 lira, mini bahçe küreği 8,95 lira, Black&Decker markasının darbeli matkabı 109 lira, farklı çeşitleri olan canlı çiçekler ise 11,95 liradan alıcı bulmak için raflarda bekliyor olacaklar.

4 raflı olan ve oldukça kullanım rahatlığı sunan çok amaçlı dolap 135 lira, Sinbo markasının türk kahvesi makinesi 29,95 lira, Renga markasının otantik cam şişeleri ise sadece 4,35 liradan a101 reyonlarında müşterileri ile buluşmak için yerlerini almış durumdalar.

Çerezlikler 3 lira, yuvarlak kaseler 0,75 lira, farklı renk ve modellerde olan saklama kapları 4,50 lira, mikrodalga fırınlar için özel olarak üretilen saklama kapları 5,50 lira, yuvarlak ve kare olmak üzere iki farklı çeşidi ile satışa sunulan kaseler ise 4,95 liralık fiyat etiketleri ile dikkat çeken ürünlerden bazıları.

Nehir markasının bambudan yapılmış olan servis gereçleri 2,50 lira, çok amaçlı olarak kullanılan mutfak makası 4,95 lira, Koroplast markasının battal boy çöp torbaları ise 5,95 liradan satışa çıkıyorlar.

Rooc markasının lazer kesim bıçak seti 4,95 lira, peynir bıçağı, servis spatulası ve pizza kesici ürünleri ise 3,95 liradan a101 reyonlarında olacak. Kiwi markasının oldukça kullanışlı olan bıçak bileme makinesi de haftanın ön planda olan ürünlerinden. Bu ürünü temin etmek için ödemeniz gereken ücret ise 39,95 lira. Kredi kartına ve yapacağınız belirli limitin üstündeki alışverişlerinizde farklı taksit ve indirim imkanlarında a101 marketlerinde sizleri bekliyor olacak.

5 nisan tarihinden itibaren geçerli olacak olan indirim günlerinde yer alan ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunu da belirtelim.