home
Bim
Bim Aktüel
11
Abone
11
Abone

5 Ocak Bim Aktüel 2018

5 Ocak Bim Aktüel 2018 Ürünleri

Marketler zincirlerinin en önemli konumlarından birisini oluşturmayı amaç edinen BİM yeni yıl sonrası indirimli ürünlerini oldukça hızlı bir şekilde hayata geçirmeye başladı. Hemen hemen her sektöre ve ilgi alanına yönelik indirimli ürünleri kampanya kapsamına almayı başaran BİM marketler zincirinin özellikle yılbaşı sonrası ihtiyaçları için oldukça farklı ürünlerinde fiyat indirimi yaptığını da söylememiz gerekiyor.

Bir hayli farklı ilgi alanlarına yönelik olarak ürünlerinin fiyatını düzenleyen marketler zincirinin 5 Ocak 2018 günü başlayacak olan kampanyasının stoklar ile sınırlı olduğunu da belirtmek gerekiyor. Zira bazı ürünlerin ilgi odağı olması oldukça kolay sağlandığı için ürünlerin aynı hızla tükenmesi de oldukça mümkün seviyede yer alıyor.

Gelin BİM marketler zincirinin 5 Ocak 2018 gününden itibaren geçerli olacak olan aktüel bülteninde yer alan ürünlerini hep beraber inceleyelim. Eminiz ki bu ürünler içerisinde mutlaka ihtiyacınız olan şeyler de mevcut konumda yer alacaktır.

5 Ocak 2018 BİM İndirimli Ürünleri

İlk olarak ön plana çıkan ürün tekerlekli kriko. Her araba bulunması gereken ve lastik değiştirmek zorunda kalanların imdadına yetişen olacak olan bu ürünün raflarda yer alan fiyatı sadece 99,90 lira. Bazı kredi kartlarına 6 taksit imkanı da mağaza tarafından sunulmuş durumda. Yine arabalarında kir istemeyenlerin tercih ettiği koltuk kılıfları da indirim kapsamında yer alıyor. 59,90 liradan satışa sunulan ürünün çeşitli renkleri de mevcut durumda.

Araç içlerinde güvenliği arttırmak için kullanılan kameralar dünyada oldukça yaygın. DVR araç içi kamera BİM mağazalarında sadece 59,90 liradan satışa sunuluyor. Kameranın gece modunun da aktif olarak kullanabildiğini belirtmek gerekiyor. Uzun telefon görüşmelerini araç kullanırken yapanlar için düşünülmüş olan Bluetooth kulaklık da 5 Ocak 2018 aktüel bülteninde kendisine yer bulmuş durumda. 10 metreye kadar kablosuz bağlantıyı vaat eden ürünün reyon fiyatı ise 24,90 lira.

Her araçta bulunması zorunlu durumda olan ve her an ihtiyaç duyabileceğiniz çok amaçlı trafik seti de satışa sunulmuş durumda yer alıyor. Yangın söndürücü, reflektör, el feneri gibi pek çok ürünü barındıran setin satış fiyatı ise 37,50 lira. Akü takviye kablosunun 14,90 lira, havuzlu araç paspasının 39,90 lira olduğunu da özellikle aktif olarak araç kullananlar için belirtmek gerekiyor.

Hometech markaya sahip olan ve pek çok özelliği bulunan tablet de BİM içerisinde kendisine yer bulmuş durumda. Kredi kartına 6 taksit imkanı sunan ürünün raflarda yer alan fiyatı ise 249 lira. Spor ayakkabılardan pijama takımlarına kadar, bere çeşitlerinden kşlık giyime kadar pek çok ürün de BİM mağazalarında siz müşterileri ile buluşmak için hazır halde bekliyor. 5 Ocak’tan itibaren geçerli olacağı açıklanan kampanyalı ürünlerin normal fiyatlarına ne zaman dönecekleri ise bilinmiyor. Ancak ürünlerin oldukça hızlı şekilde tüketildiğini ve indirim etiketi olan malların stoklar ile sınırlı olduğunu da belirtmek gerekiyor.