home
Bim
Bim Aktüel
11
Abone
11
Abone

6 Mart Bim Aktüel 2018

6 Mart Bim Aktüel 2018 Ürünleri

Türkiye’nin önde gelen market zincirleri yani ayın yaklaşması ile beraber aktüel kampanyalarını yayımlamaya devam ediyorlar. Giyim ürünlerinden temizlik malzemelerine, atıştırmalıklardan sebze meyve ürünlerine, oyuncaklardan mutfak aletlerine kadar oldukça geniş bir çerçeveye yayılan indirim günlerinde vatandaşların ucuz ve kaliteli alışveriş yapması ana ilke olarak belirlenmiş durumda. Oldukça fazla sayıda ürün üzerinde fiyat değişikliği yapan marketlerin başında da bim geliyor.

Bim aktüel bülteninde yer alan indirimli ürünler ile beraber müşterilerin alışveriş ihtiyaçlarına doğrudan karşılık verilecek seviyelerde olduğu da açıkça görülüyor. Şimdi bim’in 6 Mart tarihinden itibaren geçerli olacak olan aktüel bültenine hep beraber göz atalım.

6 Mart Bim İndirimli Ürünleri

Cabotine de gres markasına ait olan ve oldukça hoş kokusu ile dikkat çeken parfüm çeşitleri 69,90 lira, Elizabeth green tea parfüm çeşitleri 79,90 liradan satışa çıkıyor. Bu ürünleri temin etmek istiyorsanız kredi kartına özel taksit imkanları olduğunu da hatırlatmakta fayda var.

Naturalove markasına ait makyaj malzemeleri seti de bim aktüel bülteninde yer alıyor. Allık, far, fondöten ve pudra fırçasından oluşan bu seti temin etmek için 19,95 lirayı da gözden çıkarmanız gerekiyor. Maskara markasının rimel çeşitleri 12,95 lira, parfümlü vücut spreyi 7,95 lira, kil maskesi ise 6,95 liralık satış etiketleri ile dikkatleri üzerine çeken ürünlerden bazıları olarak müşteriler ile buluşacak.

Maybelline markasının farklı renklerde olan ruj çeşitleri 9,95 lira, göz kalemi çeşitleri 6,95 lira, makyaj temizleme mendiller ise 9,90 liradan satışa çıkmış durumda. Nivea markasının temizleme sütü 10,90 lira, nemlendirici yüz kremi 10,90 lira, Hobby markasının şampuan ve saç kremleri ise 3,95 liralık etiketleri ile özellikle kadın müşterilerin alışveriş sepetlerine girebilecek nitelikte ürünler arasında yer alıyor.

Fondöten süngeri 4,95 lira, saç fırçası çeşitleri 6,95 lira, Flormar markasının farklı renklere hitap eden oje çeşitleri 2,25 lira, çantalı bayan 7 gün çorapları ise 17,95 liradan satışa çıkıyor. Scarlett markasına ait olan gece ve normal çeşitleri ile raflarda yerini alan hijyenik pedler 6,45 lira, şampuan ve saç kremi çeşitleri ise 3,95 liralık etiketleri ile bim aktüel bülteninde yer alıyor.

6 Mart tarihinden itibaren geçerli olacak olan indirim günlerinde yer alan ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunu da belirtmekte fayda var. Özellikle bitiş tarihinin belli olmadığı indirim günleri için vatandaşların son günleri beklememesi de önemle rica ediliyor. Zira tüketime bu kadar fayda sağlayan marketler zincirinde yer alan ürünlerin farklılık ve çeşitlilik göstermesi de müşterilerin hoşuna gidecek cinsten.

Özellikle bu indirim günlerinde yer alan makyaj malzemelerinin bolluğu bayan müşterilerin yüzlerini güldürecek cinsten gibi. Nitekim bu tür ürünleri kendi firmalarından almaya kalkan müşterilerin fahiş fiyatlar ödemek zorunda kalması da bim marketlerinin tercih sebebi olmasını sağlayacak önemli faktörlerden bir tanesi.


 • 0
  Muhteşem
 • 0
  İnanılmaz
 • 0
  Güzel
 • 0
  Hahaha
 • 0
  Üzgün