home
A101
A101 Aktüel Ürünler
8
Abone
8
Abone

7 Haziran A101 Aktüel 2018

7 Haziran A101 Aktüel 2018 Ürünleri

Marketler zinciri arka arkaya güncel aktüel bültenlerini yayımlamaya devam ediyorlar. Oldukça fazla sayıda ürüne ev sahipliği yapan indirim günlerinde müşteriler hem kaliteli hem de ucuz alışverişin tadını da sonuna kadar çıkarıyorlar.

Oyuncaklardan bahçe gereçlerine, ev araç gereçlerinden temizlik malzemelerine, teknolojik ürünlerden beyaz eşyalara kadar oldukça geniş bir yelpazeye yayılan bu indirim günlerinden sorunsuz bir şekilde yararlanmak için alışverişlerinizi son güne bırakmamanız da gerekiyor.

A101 marketleri de yeni tarihlere yayımladığı aktüel bülteninin detaylarını paylaşmış durumda. 7-17 Haziran tarihleri arasında geçerli olacak olan bu indirim günlerinde yer alan ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunun da altını çizmek gerekiyor. Şimdi indirim günlerinde yer alan ürünlerin detaylarını yakından inceleyelim.

7-17 Haziran A101 İndirimli Ürünleri

Bütün çocukların sık sık tercih ettiği çikolatalı süt çeşitleri bu haftanın en çok ön plana çıkan ürünlerinden bir tanesi. 6’lı paket halinde satılan Danone çikolatalı süt sadece 3,95 liradan satışa sunulmuş durumda.

Oba markasının bitkisel sıvı yağı 5,95 lira, Dii markasının farklı aromalarda sunulan 6’lı soğuk çayı 7,45 liralık etiketleri ile beraber a101 aktüel bülteninde kendine yer bulmuş ürünlerden bazıları.

Doğuş markasının 500 gramlık filiz siyah çayı 9,95 lira, Dardanel markasının 400 gramlık klasik ton balığı ise sadece 9,90 liralık fiyatları ile bütün alışveriş listelerine cevap verecek niteliğe sahip olan ürünler arasında gösterilebilir.

Indomie markasının pratik yemek sevenler için satışa sunmaya başladığı noodle çeşitleri de haftanın dikkat çeken ürünleri arasında yerini alıyor. 5’li avantaj paketi şeklinde satılan bu ürün için ödemeniz gereken ücret ise 2,95 lira olarak belirlenmiş durumda.

Finish markasının temizlik ve bakım seti de özellikle kadın müşterilerin ilgisini cezbetmeye oldukça müsait bir konumda. İçerisinde bulaşık makinesi tozu, bulaşık makinesi parlatıcı ve bulaşık makinesi temizleyici bulunan oldukça kullanışlı paketin fiyatı ise 9,95 lira olarak belirlenmiş vaziyette.

Activex markasının hemen hemen her yerde görmeye alışık olduğumuz antibakteriyel sıvı sabunu 3,95 lira, Colgate markasının extra temizlik sunan diş fırçası çeşitleri ise 1,45 liralık fiyatları ile beraber a101 aktüel bülteninde yerini alan ürünlerden bazıları olarak göze çarpıyor.

Scotch Brite markasının sınırsız bir temizlik sunan 20’li temizlik bezi ise 4,95 liralık fiyatı ile beraber oldukça cazip ürünler klasmanında görülüyor.

7-17 Haziran tarihleri arasında geçerli olacak olan a101 indirimleri şüphesiz ki bütün müşterilerin yüzünü güldürecek ürünleri de bir arada sunmayı başarıyor. Bu indirimlerden sorunsuz bir şekilde yararlanmak ve alışverişinize çeşit katmak istiyorsanız kesinlikle bu görevinizi son güne bırakmamanızı da öneriyoruz. Nitekim bazı ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunu ve zaman içerisinde hızlı bir tüketime sahne olacağının da bu noktada altını çizmek gerekiyor. Ürünler ile ilgili detaylı bilgileri görsellerimizde de bulabilirsiniz.


 • 0
  Muhteşem
 • 0
  İnanılmaz
 • 0
  Güzel
 • 0
  Hahaha
 • 0
  Üzgün