home
Carrefour
Carrefour Aktüel Ürünler
7
Abone
7
Abone

7 Şubat Carrefour Aktüel 2018

7 Şubat Carrefour Aktüel 2018 Ürünleri

Türkiye’nin önde gelen süper market zincirleri yeni ayın da gelmesi ile beraber aktüel kampanyalarını birer birer yayımlamaya devam ediyorlar. Pek çok ürünü içerisine alan aktüel indirim kampanyalarının vatandaşlara ucuz ve kaliteli alışverişin kapılarını sonuna kadar açtığını da söylemek gerekiyor. Giyim ürünlerinden makyaj malzemelerine, teknolojik araç gereçlerden beyaz eşya çeşitlerine kadar oldukça geniş bir yelpazeye yayılan aktüel ürünlerin indirimi de müşterilerin yüzünü güldürecek cinsten.

Carrefour aktüel ürün indirimleri ile ilgili olarak yeni kampanyasını da yayımlamış durumda. 07-15 Şubat tarihinleri arası geçerli olacak kampanyanın oldukça fazla sayıda teknolojik ürünü barındırdığını da hatırlatalım. Alışverişlerinde bu indirimli ürünlere yer açacak olan vatandaşlar için bir uyarıyı daha yapmak gerekiyor. Fiyat değişikliği yapılan ürünler sadece stoklar ile sınırlı olduğundan dolayı oldukça hızlı bir şekilde tükenme şansı da mevcut.

07-15 Şubat Carrefour İndirimli Ürünleri

Samsung’un son teknoloji ile donatılmış olan iki farklı televizyonu bu haftanın ön planda olan ürünleri arasında yer alıyor. Görsel içeriklerimizden detaylarına ulaşabileceğiniz bu televizyonların fiyatı 1,799 lira ve 1,269 lira olarak ayrılmış durumda. Bu televizyonlar ile beraber Playstation almak isterseniz 200 liralık indirimden yararlanma şansınız da mevcut.

Yine Samsung firmasının kurutmalı çamaşır makinesi 2,599 lira, klasik çamaşır makinesi 1,799 lira, daha geniş çamaşır makineleri ise 1,999 liralık satış etiketleri ile reyonlarda yerini alan ürünler arasında bulunuyor. Bu ürünleri alırken kazanacağınız puanlar da mağaza içerisinde farklı yerlerde kullanılabilecek indirimleri beraberinde getiriyor.

Samsung firmasının üretmiş olduğu farklı buzdolabı çeşitleri de carrefourun indirim bülteninde yer bulan ürünlerden bazıları. Buzdolaplarının detaylarına yine içeriklerimizde yer alan görsellerimizden ulaşabilirsiniz. 1,699 liradan başlayan fiyatlar ile satışa çıkarılan beyaz eşyaların en pahalısı ise 2,499 lira.

Alcatel marka cep telefonu 399 lira, iPhone X 5,599 lira, General Mobile marka telefon 849 lira, Nokia 3 cep telefonu ise 899 liralık fiyat etiketleri haftanın ön planda olan teknolojik araç gereçleri arasında konumlandırılıyor. Samsung Galaxy Note 8 marka telefon 4,419 lira, yine aynı firmanın Grand Prime Plus telefonu ise 769 liradan satışa sunulmuş durumda.

JBL markasının bluetooth özellikli kulaklıkları da 199 liradan satışa sunuluyor. Bu ürünün ikincisini de aldığınız zaman yüzde 50 indirimden faydalanabiliyorsunuz. Philips’in elektrikli süpürgesi 469,90 lira, tefal markasının Express kazanlı ütü ürünü 699,90 lira, Arzum markasının dikey durabilen elektrik süpürgesi ise 209,90 liradan reyonlarda yerini alan ürünlerden sadece bazıları.

Televizyonlardan bulaşık makinelerine, yazıcılardan fırın çeşitlerine kadar oldukça farklı beyaz eşyalar da yine carrefour indirim bültenleri arasında kendisine yer bulan indirimli ürünler arasında yer alıyor. Bu ürünlerin tamamında kredi kartlarına cazip taksit imkanı olduğunun da altını çizmek gerekiyor. Dilediğiniz kart ile beraber herhangi bir carrefour mağazasından evinizde yer alan beyaz eşyaları komple yenileme şansınız mevcut.

 

 


 • 0
  Muhteşem
 • 0
  İnanılmaz
 • 0
  Güzel
 • 0
  Hahaha
 • 0
  Üzgün