home
Şok
Şok Aktüel Ürünler
7
Abone
7
Abone

7 Temmuz Şok Aktüel 2018

7 Temmuz Şok Aktüel 2018 Ürünleri

Türkiye’nin ileri gelen marketlerinde yaşanan indirim günlerinin sıklığı son derece dikkat çekici boyutlara ulaşmış durumda. Oldukça fazla sayıda ürüne ev sahipliği yapan indirim günlerinde müşteriler hem kaliteli hem de ucuz alışverişin tadını da sonuna kadar çıkarıyorlar. Giyim ürünlerinden teknolojik aletlere, ev araç gereçlerinden beyaz eşyalara, kozmetik ürünlerinden saç boyalarına kadar oldukça geniş bir yelpazeye yayılan bu indirim günlerinden sorunsuz bir şekilde yararlanmak için alışverişlerinizi son güne bırakmamanız da gerekiyor.

Şok marketleri de yeni tarihlere yayımladığı aktüel bülteninin detaylarını paylaşmış durumda. 7 – 10 Temmuz tarihleri arasında geçerli olacak olan bu indirim günlerinde yer alan ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunun da altını çizmek gerekiyor. Şimdi indirim günlerinde yer alan ürünlerin detaylarını yakından inceleyelim.

 Indesit markasının buzdolabı ürünü bu hafta sonu için en fazla ön plana çıkan ürünler arasında gösteriliyor. 3 yıl garantiyi, ücretsiz teslimat ve kurulumu bir arada sunan buzdolabı 869 liralık fiyatı ile de son derece dikkat çekici bir boyutta. Bu buzdolabı için kredi kartına taksit imkanları da sizleri bekliyor olacak. Buzdolabının soğutucu hacminin 184 lt, derin dondurucu hacminin ise 42 lt olduğunun hatırlatalım.

Remington markasının 2 yıl garantili olarak satılan lazer epilasyon ürünü 599 lira, bay ve bayan bambu çorap çeşitleri 2,50 lira, Go Kidy markasının kullanış açısından inanılmaz rahatlık sağlayan bebek puseti 129,90 liradan satışa çıkıyor. Pilsan markasının Pepee oyunu lisansı ile beraber satılan mama sandalyesi sadece 59,90 liralık fiyatları ile beraber şok aktüel bültenine girdiğini belirtelim.

7 Temmuz Şok İndirimli Ürünleri

Allegra markasının 3’lü olarak satılan su bardakları 8,95 lira, Paşabahçe markasının 7 parçalık su takımı (sürahi ve bardaklar) 24,90 lira, aynı markanın 6’lı çay bardağı 12,90 lira ve 6’lı olarak satılan çay tabağı 5,95 liralık fiyatları ile dikkat çekiyor.

Farklı ürünler üzerinde yapacağınız alışverişler ile beraber sizleri daha detaylı kampanyaların beklediğini de bu noktada belirtmek gerekiyor. Şok aktüel bülteninde yer alan habere göre oldukça farklı indirimler de market kasalarında sizlerin kesenize yansıyacak nitelikte olacaktır.

25 lira ve üzerinde yapacağınız her alışveriş için Head and Shoulders markasının bütün şampuan çeşitleri 12,95 lira yerine sadece 7 liraya alışveriş sepetinize girebilecek.

Yine 25 TL ve üzerinde yapacağınız alışverişlerde yararlanacağınız farklı bir ürün kampanyası da bu hafta sonu sizleri bekliyor olacak. Fairy markasının elde bulaşık sıvısı 9,75 lira yerine sadece 6 liraya alışveriş ihtiyaçlarınızın bir kısmını giderebilecek düzeyde.

7-10 Temmuz arasında geçerli olacak olan şok indirimlerinden sorunsuz yararlanmak için alışverişinizi son güne bırakmamanız da önemle rica edilir. Nitekim bazı ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunu ve hafta sonu alışverişini erken yapanlar tarafından tüketilebileceği ihtimalini de unutmamak gerekiyor.