home
Hakmar
Hakmar Aktüel Ürünler
6
Abone
6
Abone

8 Mart Hakmar Aktüel 2018

8 Mart Hakmar Aktüel 2018 Ürünleri

Türkiye’nin önde gelen market zincirleri aktüel kampanyalarını yayımlamaya devam ediyorlar. Vatandaşlara hem ucuz hem de kaliteli alışverişin kapılarını sonuna kadar açmayı ilke edinen market zincirlerinin indirim günleri oldukça fazla sayıda ürünü de içerisine almayı başarıyor.

Giyim ürünlerinden makyaj malzemelerine, temizlik ürünlerinden oyuncaklara, ev eşyalarından mutfak gereçlerine kadar geniş bir yelpazeye yayılan bu indirim ürünleri müşterilerin de yüzünü güldürüyor. Hemen hemen her marketin haftalık veya günlük olarak ortaya koyduğu bu aktüel bültenlerine bir yenisi daha eklendi.

Hakmar marketleri de bu indirim günlerine dair sunduğu ürün detaylarını görselleri ile müşterilerin beğenisine açmış durumda. Gelin hakmar aktüel bülteninde yer alan bu ürünlerin detaylarını ve fiyatlarını beraber inceleyelim.

8 Mart Hakmar İndirimli Ürünleri

Çelik sahan 24,90 lira, bardak hediyeli olan başucu sürahisi 7,95 lira, kesme tahtalı metal ekmeklik 44,90 liralık satış etiketleri ile haftanın ön plana çıkan ürünleri arasında yer alıyor. Sarina markasının yağlık, suluk, sirkelik modelleri ile farklı renk çeşitleri ile dikkat çekiyor. Bu ürünü temin etmek için ödemeniz gereken miktar ise 4,95 lira.

Bölmeli olarak kullanılan ve saklama açısından oldukça verimli bir ürün olan patateslik ve soğanlık ürünün fiyatı ise 29,90 liralık etiketi ile her daim alışveriş sepetlerinde yer alması gereken ürünlerden. Plastik kapaklı kaseler 3,95 lira, sıvı sabunluk 9,95 lira, metal tepsi 19,90 lira, Mermerit markasının saksı çeşitleri ise 4,95 liradan satışa çıkıyor.

10 litrelik bitki toprağı 2,95 lira, organik bitki gübresi 3,95 lira, çocuklar için okunması için sunulan kitap çeşitleri ise 9,95 liralık fiyatları ile hakmar aktüel bülteninde kendisine yer bulan ürünlerden bazıları.

Nuga markasının fındık kreması 10,95 lira, meyve nektarı 1,50 lira, bisküvi çeşitleri ise 1,55 liradan müşterilerin beğenisine sunuluyor. Cecile markasının bayan parfümeri ürünleri 29,90 lira, Golden Rose markasının kozmetik ürünlerinden maskara 9,95 lira, kalem ruj 9,95 lira, dipline ise 7,90 liradan raflarda yerini almış ürünler arasında.

Fondöten çeşitleri 29,90 lira, Nivea markasının cilt temizleme köpüğü 11,90 lira, doğal sabun çeşitleri ise farklı kokuları ile beraber 2,95 liradan reyonlarda konumlanmış durumda. Bay bayan kazak çeşitleri 24,95 lira, çocuklar için üretilen pantolon 14,95 lira, erkek boxer çeşitleri ise 5 liralık etiketleri ile giyim ürünlerinde alışveriş yapmak isteyenler için oldukça güzel fırsatlar olarak ön plana çıkıyor.

Bay bayan şemsiye 17,95 lira, bay bayan terlik 8,95 lira, bukle halı çeşitleri ise 12,90 liralık fiyatlara sahip ürünler arasında. Çok amaçlı olarak kullanılan örtü 29,95 lira, oyuncak doktor bebek 28,95 lira, oyuncak yapboz ise 7,95 liralık fiyatları ile oldukça makul durumda bulunan ürünlerden bazıları.

8 Mart tarihinde başlayacak olan indirim günlerinde alışverişinizi ilk günden yapmanız da ürün çeşitliliği açısından sizin faydanıza olacaktır.