home
Bim
Bim Aktüel
11
Abone
11
Abone

8 Mayıs Bim Aktüel 2018

8 Mayıs Bim Aktüel 2018 Ürünleri

Marketler zinciri arka arkaya güncel aktüel bültenlerini yayımlamaya devam ediyorlar. Oldukça fazla sayıda ürüne ev sahipliği yapan indirim günlerinde müşteriler hem kaliteli hem de ucuz alışverişin tadını da sonuna kadar çıkarıyorlar.

Oyuncaklardan bahçe gereçlerine, ev araç gereçlerinden temizlik malzemelerine, teknolojik ürünlerden beyaz eşyalara kadar oldukça geniş bir yelpazeye yayılan bu indirim günlerinden sorunsuz bir şekilde yararlanmak için alışverişlerinizi son güne bırakmamanız da gerekiyor. Bim marketleri de yeni tarihlere yayımladığı aktüel bülteninin detaylarını paylaşmış durumda. 8 Mayıs tarihinden itibaren geçerli olacak olan bu indirim günlerinde yer alan ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunun da altını çizmek gerekiyor. Şimdi indirim günlerinde yer alan ürünlerin detaylarını yakından inceleyelim.

Özellikle kadın müşterilerin son derece ilgi göstereceği haftalık indirim kampanyaları birbirinden farklı ürünlere de ev sahipliği yapmayı başarmış durumda. Nitekim kadınların kişisel bakımları için ihtiyaç duydukları her şey bim aktüel bülteninde yerini almış durumda.

8 Mayıs Bim İndirimli Ürünleri

Çeşitli bayan parfümleri 14,90 lira, ısıtıcılı sir ağda seti 19,90 lira, tüy dökücü kremler 4,95 lira, ağda bezi 1,95 lira, roll-on sir ağda yedek 3,95 liralık fiyatları ile beraber bim aktüel bülteninde en çok dikkat çekmeye müsait ürünlerden bazıları.

Cilt temizleme sütü, temizleme suyu, arındırıcı peeling ve makyaj temizleme mendilleri de oldukça kullanışlı ürünler arasında yer alıyor. Bu ürünlerden her birinin fiyatı ise sadece 11,95 lira olarak etiketlenmiş durumda.

Kırışıklık karşıtı olan göz çevresi kremi 15,90 lira, gündüz bakım kremi 15,95 lira, kokulu sabun çeşitleri 3,95 lira, bayan çoraplar 3,45 lira, tırnak makası, cımbız ve törpü içeren kişisel bakım paketi ise 9,95 liralık fiyatı ile beraber bim aktüel bülteninde yerini almış durumda.

Farklı renklerde olan ruj çeşitleri 9,95 lira, ayak bakım kremi 5,95 lira, ayak törpüsü 4,45 lira, likit mat ruj 9,95 liralık fiyatları ile bim reyonlarında kadın müşterileri bekliyor olacak.

Diş macunu ve diş fırçasını bir arada sunan ağız bakım seti 8,95 lira, kişisel bakım ürünleri 6,90 liralık fiyatları ile beraber satışa sunulmuş konumda yer alıyor. Nitekim bu ürünleri aldığınız takdirde farklı kampanyalar da sizleri bim reyonlarında bekliyor olacak.

Bayanlara yönelik olan bu indirim günlerinden sınırsız olarak yararlanmak için yapmanız gereken tek şey hemen hemen her il ve ilçede yer alan bim marketlerinden bir tanesini ziyaret etmek olacaktır. burada yapacağınız alışveriş ile beraber kişisel ürünlerinizi de oldukça ucuz fiyatlara alabilirsiniz.

Hemen her alışverişe cevap verecek nitelikte olan bu ürünler için alışverişinizi son güne bırakmamanız da son derece önemli. Zira ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunu söylemek gerekiyor.