home
Şok
Şok Aktüel Ürünler
7
Abone
7
Abone

8 Mayıs Şok Aktüel 2018

8 Mayıs Şok Aktüel 2018 Ürünleri

Türkiye’nin önde gelen marketler zinciri arka arkaya güncel aktüel bültenlerini yayımlamaya devam ediyorlar. Oldukça fazla sayıda ürüne ev sahipliği yapan indirim günlerinde müşteriler hem kaliteli hem de ucuz alışverişin tadını da sonuna kadar çıkarıyorlar. Giyim ürünlerinden teknolojik aletlere, ev araç gereçlerinden temizlik malzemelerine kadar oldukça geniş bir yelpazeye yayılan bu indirim günlerinden sorunsuz bir şekilde yararlanmak için alışverişlerinizi son güne bırakmamanız da gerekiyor.

Şok marketleri de yeni tarihlere yayımladığı aktüel bülteninin detaylarını paylaşmış durumda. 9 Mayıs tarihinden itibaren geçerli olacak olan bu indirim günlerinde yer alan ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunun da altını çizmek gerekiyor. Şimdi indirim günlerinde yer alan ürünlerin detaylarını yakından inceleyelim.

8-15 Mayıs Şok İndirimli Ürünleri

Indesit markasının 9 kg yıkama hacmi olan, 1200 devir ve 3 yıl garantili olarak satılan çamaşır makinesi haftanın en çok tercih edilecek ürünlerinden bir tanesi olarak dikkat çekiyor. Bu çamaşır makinesine sahip olmak için ödemeniz gereken miktar ise 999 lira. Bu ürün için kredi kartlarına taksit imkanı da bulunuyor.

Kuer markasının 2 kapaklı 8 gözlü dolabı 2 yıl garantili olmak üzere 159 liradan satışa çıkıyor. Keçeli ütü masası kılıfı 9,95 lira, 18 metrelik çamaşır kurutmalığı 27,50 liralık fiyat etiketleri ile beraber şok aktüel bülteninde yerini almış durumdalar.

Titiz markasının klozet fırça takımı 5,95 lira, çamaşır selesi 14,90 lira, Gezer markasının bay bayan terlik çeşitleri farklı numaraları da içermesi ile dikkat çekiyor. Bu terliklerin fiyatı ise sadece 7,50 lira olarak belirlenmiş konumda.

Arzum markasının eco doğrayıcı ürünü 74,90 lira, Sinbo markasının tost makinesi 45 lira olarak şok raflarında bulacağınız ürünler arasında. Bu ürünler için kredi kartına taksit imkanları da mevcut durumda bulunuyor.

Kuer markasının çok amaçlı mutfak dolabı 89,90 lira, Üçsan plastik markasının 3’lü saklama kabı 9,95 lira, Lav markasının büyük boy kasesi 6,95 liralık fiyat etiketleri ile beraber şok aktüel bülteninde yerini alan ürünler arasında gösterilebilir.

Desenli kapaklara sahip olan birbirinden farklı kavanoz çeşitleri 7,95 lira, 2’li desenli olarak tanıtılan tuzluklar ise sadece ve sadece 3,50 liralık fiyatları ile beraber şok reyonlarında müşterileri ile buluşmak için hazır durumda bekliyor olacaklar.

9-15 Mayıs tarihleri arasında geçerli olacak olan bu indirim günlerinden sınırsız bir şekilde yararlanmak için alışverişlerinizi son güne bırakmamanızı da öneriyoruz. Nitekim şok marketlerinde yerini alan bu indirimli ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunun da bu noktada altını çizmemiz gerekiyor.

Farklı amaçlara hitap eden bu ürünlerin daha detaylı hallerine ve görsellerine ise içeriklerimizde yer alan bilgiler aracılığı ile ulaşabilir ve haklarında daha fazla bilgi edinmeniz de mümkün konumda yer alıyor.