home
Bim
Bim Aktüel
11
Abone
11
Abone

9 Şubat Bim Aktüel 2018

9 Şubat Bim Aktüel 2018 Ürünleri

Süper market zincirlerinin müşterilerine yönelik olarak düzenlediği indirim kampanyaları hız kesmeden devam ediyor gibi gözüküyor. Özellikle giyim ürünleri, teknolojik materyaller, kişisel aksesuarlar, makyaj malzemeleri gibi pek çok sektörün işin içine girdiği aktüel kampanya bültenleri de marketler tarafından yayımlanmaya devam ediyor.

Şubat ayının gelmesi ile beraber daha çok kış aylarına yönelik olarak yapılan indirimler sayesinde vatandaşlar da hem kaliteli hem de ucuz alışverişin önünü açıyor. Bu ürünleri tercih eden vatandaşların bazı ürünler için düzenlenen özel kredi kartı taksitlerinden yararlanmaları da mümkün mertebe durumlardan bir tanesi olarak ön plana çıkıyor.

Bim marketleri de 9 Şubat tarihinden itibaren geçerli olacak olan indirim günleri için düzenlediği bülteni müşterilerinin beğenisine açmış konumda yer alıyor. Fazla sayıda ürünü içeren bu indirim bülteninin detaylarına da gelin birlikte göz atalım.

9 Şubat Bim İndirimli Ürünleri

Erkeklerin sık sık tercih ettiği saat markalarından biri olan Cassio bim raflarında yerini alan markalar arasında yer alıyor. Bu saat çeşitlerini temin etmek için ödemeniz gereken miktar ise 119,90 lira. Yine aynı markanın bayanlar için raflara koyduğu saat çeşitleri ise 79,90 liradan satışa çıkıyor. Bu ürünlere yönelik olarak 6 taksit imkanı da kredi kartı ile alışveriş yapanlar için oluşturulmuş durumda. Aynalı takı dolabının 109,90 lira, profesyonel fön makinesi 89,90 lira, saç düzleştirici 19,90 liralık fiyat etiketleri ile haftanın ön plana çıkan indirimli ürünleri arasında kendisine yer buluyor.

Soley markasının çift kişilik nevresim takımı 79,90 lira, bayanlar için raflara konan sabahlık takımı 29,90 liralık etiketleri ile dikkatleri üzerine çekecek ürünler arasında. Erkek klasik ayakkabılar da bim raflarında satışa çıkarıldı. Bu ürüne sahip olmak için ödemeniz gereken miktar ise 39,90 lira.

Mutfaklarda sık sık ihtiyacımızın olduğu tencere ve tava çeşitleri haftanın indirime giden araç ve gereçleri arasında kendisine yer buluyor. 4’lü tava seti 49,90 lira, teflon ve karnıyarık tencere seti 34,90 lira, kızartma tenceresi de yine 34,90 liradan satışa sunulan ürünlerden bazıları.

Çay ve porselen kahve seti takımına sahip olmak isteyenler de yine bim marketlerini ziyaret etme şansına sahipler. Bu ürünü alışveriş sepetinize koymanızın bedeli sadece 37,90 lira, Kütahya porselen markasına ait olan demlik 18,90 liradan, ikili kupa takımı ise 7,90 liralık etiketleri ile ön plana çıkmış gözüküyor.

3’lü cam çerezlik çeşitleri 9,90 liradan, 2 katlı cam servis tabağı 14,90 liradan, 2’li türk kahvesi seti ise 9,95 liradan bim raflarında müşteriler ile buluşmak için hazır bekliyor olacak. 2 bölmeli metal deterjan kutusu da 19,90 liralık etiketi ile herkesin tercih edebileceği ürünlerden biri.

9 Şubat tarihinden itibaren geçerli olacak olan kampanyanın henüz ne zaman biteceği belli olmasa da market yetkilileri ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunun da altını çiziyorlar.


 • 0
  Muhteşem
 • 0
  İnanılmaz
 • 0
  Güzel
 • 0
  Hahaha
 • 0
  Üzgün