home
Hakmar
Hakmar Aktüel Ürünler
6
Abone
6
Abone

9 Şubat Hakmar Aktüel 2017

9 Şubat Hakmar Aktüel 2017 Ürünleri

Hakmar, 81 ilde yer alan mağazaları ile kullanıcılarına indirim bültenleri sunmaya devam ediyor! şimdi sizler için 9 ila 15 Şubat tarihleri arasında yer alacak bazı kampanyalardan bahsedeceğiz. Bayan termal tayt, Hakmar mağazasında sizlere sadece 8,95 TL karşılığında sunuluyor. Elite Gold Battaniye satış fiyatları ise 79,95 TL olarak sizlere sunulmaktadır.

Bisiklet yaka basic kazaklar ise 19,95 TL karşılığında Hakmar indirimleri ile beraber tarafınıza sunulmaktadır. Bayan şallarının satış fiyatı 9,95 TL, çocuk ev için uygun panduf ürünleri ise 9,95 TL satış etiketiyle beraber sizlerle buluşuyor. Kışlık eşarp ürünlerinin yine satış fiyatı 9,95 TL olarak belirlenmiştir. Bay kemer ürünleri 9,95 TL, bayan çetik ise 3,95 TL fiyat etiketiyle beraber Hakmar indirim bülteninde yer almaktadır. Rvorfleks spor aleti ise 22,95 TL karşılığında sizlere Hakmar mağazaları üzerinden sunulmaktadır.

9 / 15 Şubat Arası Hakmar İndirimleri

Bebekler için taşıma ana kucağı ürünleri ise 69,95 TL satış fiyatıyla beraber Hakmar 9 Şubat indirimlerinde sizleri bekliyor! Doğal taş tespih ürünleri ise 9,95 TL’den başlayan fiyatlarla sizlere mağazadan sunulacaktır. Oyuncak et bebek ürünlerinin satış fiyatı 12 TL!

Hakmar indirimleri 9 Şubat tarihi itibariyle Singer mağazasını da kapsıyor! 15 Şubat’a kadar sürecek bu indirim reyonlarında, Lucky dik süpürge ürünleri 99,95 TL, Blender set ürünleri 89,95 TL, Singer dikiş makinesi 289,95 TL, Scarlet saç kurutma makineleri 39,90 TL! Naturel kahvaltı tabakları 19 TL, Merla saç maşası 25 TL, Rooc marka bıçaklar ise 4,95 TL gibi fiyat etiketleriyle sizleri bekliyor! Hemen bu ürünleri satın almak ve sizler de indirimden sonuna kadar faydalanmak istiyorsanız, Hakmar mağazasını ziyaret etmekten geri kalmayın! 

Hakmar, çeşitli indirimleri ve uygun fiyatlardan alışverişi sebebiyle Türkiye’nin en sık tercih edilen mağazalarından bir tanesi konumunda yer alıyor! Hemen siz de tüm bu indirim olanaklarından faydalanmak ve konulara ilişkin bilgiler alabilmek açısından tercihinizi hemen Hakmar indirim bültenine yöneltebilirsiniz. Her geçen gün daha fazla kişi tarafından ön plana çıkan bu indirim süreçleri, sizlere çeşitli ürünleri, uygun fiyatlardan satın alma şansları veriyor.

 • 0
  Muhteşem
 • 0
  İnanılmaz
 • 0
  Güzel
 • 0
  Hahaha
 • 0
  Üzgün