home
Migros
Migros Aktüel Ürünler Kataloğu
10
Abone
10
Abone

26 Nisan Migros Aktüel 2018

26 Nisan Migros Aktüel 2018 Ürünleri

Türkiye’nin önde gelen marketler zinciri arka arkaya güncel aktüel bültenlerini yayımlamaya devam ediyorlar. Oldukça fazla sayıda ürüne ev sahipliği yapan indirim günlerinde müşteriler hem kaliteli hem de ucuz alışverişin tadını da sonuna kadar çıkarıyorlar. Giyim ürünlerinden teknolojik aletlere, ev araç gereçlerinden beyaz eşyalara, kozmetik ürünlerinden saç boyalarına kadar oldukça geniş bir yelpazeye yayılan bu indirim günlerinden sorunsuz bir şekilde yararlanmak için alışverişlerinizi son güne bırakmamanız da gerekiyor.

Migros marketleri de yeni tarihlere yayımladığı aktüel bülteninin detaylarını paylaşmış durumda. 26 Nisan – 9 Mayıs tarihleri arasında geçerli olacak olan bu indirim günlerinde yer alan ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunun da altını çizmek gerekiyor. Şimdi indirim günlerinde yer alan ürünlerin detaylarını yakından inceleyelim.

26 Nisan -9 Mayıs Migros İndirimli Ürünleri

Vincita markasının üçlü makyaj fırça seti 29,90 lira, mini makyaj seti 19,90 lira, eğimli allık fırçası ise sadece 9,90 liralık fiyat etiketleri ile beraber Migros aktüel bülteninde ön plana çıkmayı başaran ürünler arasında yer alıyor.

8*4 markasının deodorant çeşitleri de özellikle kadınların tercih edebileceği kokular arasında yerini almış durumda. Bu deodorant çeşitlerine sahip olabilmek için ödemeniz gereken ücret ise 8,90 lira. Beauty markasının köpüren maske çeşitleri de farklı aromaları ile beraber satışa sunuluyor. Yasemin, papatya ve lavanta aromalı olan bu ürün için talep edilen fiyat ise 4,50 lira. Keops markasının çekmeceli makyaj organizeri 19,90 lira, standart makyaj organizeri ise 9,90 liralık fiyatları ile dikkat çekici ürünlerin başında geliyor.

Nivea markasının makyaj temizleyici ürünü 12,90 lira, ayna efektli makyaj çantası çeşitleri 13,90 lira, Bloblas markasının şampuan çeşitleri ise 12,95 liralık fiyatları ile beraber Migros raflarında siz müşteriler ile buluşmak için hazır konumda bekliyor olacaklar.

Loreal markasının sprey çeşitleri 22,90 lira, Caldion parfüm çeşitleri 19,95 lira, aynı markanın kadın parfümleri ise 39,90 lira, dolgunlaştırıcı saç spreyi ise sadece 44,90 liradan satışa sunulan ürünlerden bazıları.

Nature’s Supreme markasının multivitamin içeren kapsülleri hem erkekler hem de kadınlar için satışa sunulmuş durumda. Bu kapsülleri temin edebilmek için ödemeniz gereken ücret ise 38,95 lira olarak belirlenmiş vaziyette.

Erkekler için üretilmiş olan saç boyası çeşitleri 44,90 lira, beyazlık azaltıcı boya çeşitleri 44,90 lira, sakal ve bıyık boyası çeşitleri de yine aynı fiyatlandırma ile beraber erkekler için ilgi çekici ürünler arasında gösterilebilir.

Migros’un kendi markasına ait 1 litrelik sütü 2,50 lira, tam yağlı taze kaşar peyniri 26,90 lira, dilimli hindi füme 5,90 lira, 2’li tahin pekmez 9,95 lira, harman çay ise sadece 17,25 liralık fiyatları ile beraber Migros aktüel bülteninde yerini almış vaziyette.

Pilavlık yerli pirinç 10,95 lira, kuru fasulye 5,75 lira, 150 gram ceviz içi ise 10 liralık satış fiyatları ile beraber sık sık tercih edilen ürünlerden bazıları.