home
Carrefour
Carrefour Aktüel Ürünler
7
Abone
7
Abone

1 Mart Carrefour Aktüel 2018

1 Mart Carrefour Aktüel 2018 Ürünleri

Türkiye’nin önde gelen süper market zincirleri Mart ayının gelmesi ile beraber yeni güncel indirim kampanyalarını da birer birer duyurmaya başladılar. Özellikle indirim kapsamına aldıkları ürünler ile beraber vatandaşların hem ucuz hem de kaliteli bir alışveriş yapmasının kapılarını ardına kadar açmayı başaran marketler zincirlerinin bu konuda yaptığı olumlu gelişmeler de tüketiciye doğrudan yansıyor.

Giyim ürünlerinden temizlik malzemelerine, teknolojik araç ve gereçlerden oyuncaklara, sebze ve meyvelerden temel gıda besinlerine kadar oldukça geniş yelpazeye yayılan bu indirim günlerinin bir yenisi de carrefour tarafından müşterilerin beğenisine sunulmuş durumda. Carrefour aktüel bülteni için detaylı incelemeyi biz siz müşteriler için yapmış olsak da içeriklerimizde yer alan görsellerden sizde ürünler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

1-14 Mart Carrefour İndirimli Ürünler

Fairy’nin temizlik malzemelerinde yapılan indirimler göze oldukça hoş geliyor. Platinium bulaşık sıvısı 2,35 lira, kireç çözücü 1,77 lira, bulaşık deterjanı 1,79 liradan satışa çıkıyor. Vernel markasının yumuşatıcısı 2,67 lira, Tursil markasının jel deterjan çeşitleri 6,75 liralık fiyat etiketleri ile dikkatleri çeken ürünler arasında yer alıyor.

Cif markasının jel temizleyici ürünü 3,23 lira, yüzey temizleyici ürünü 1,64 lira, ahşap ürünleri temizleyen özel ürün ise 1,54 liralık etiketi ile beraber alışveriş sepetlerinde mutlaka yerini alacak maddelerden bazıları olarak ön plana çıkıyor.

İpana markasının diş macunu ve diş fırçası da setler halinde market raflarında yerini almış durumda. Bu set ürünlerini temin etmek için gözden çıkarmanız gereken fiyat ise 5,97 lira olarak belirlenmiş halde. Bu ürünlerde yapacağınız ikinci bir alışverişin de daha ucuz fiyata tekabül ettiğini belirtelim.

Sofia markasının havlu kağıtları 4,17 lira, Marc markasının yüzey temizleyicisi 2,25 lira, yine Sofia markasının tuvalet kağıdı çeşitleri ise sadece ve sadece 2,18 liralık etiketleri ile aktüel bültenlerinde kendisine yer bulan ürünlerden.

Erkekler için üretilmiş olan boxer külot çeşitleri 10,50 lira, slip külot çeşitleri 11,40 lira, farklı desenlerde olan boxer çeşitleri ise 10,40 liradan satışa çıkarılmış durumda. Bu ürünlerde farklı bedenlerin olduğunu da belirtelim.

Farklı renk ve boyutlarda olan kaseler 1,17 lira, borcam kase 12,87 lira, 6’lı temizlik bezleri 7 lira, arabalar için özel olarak sunulan koku çeşitleri ise 4 liralık satış etiketleri ile carrefour reyonlarında yerini almış durumda.

Double oreo bisküvisi 2,09 lira, Nestle markasının çeşitli atıştırmalıkları 1,42 lira, Patos markasının cips çeşitleri 1,20 lira ve Nestle’nin birbirinden farklı tatları barındıran çikolataları ise sadece 1,95 liradan müşterilerini bekliyor olacak.

Çamlıca gazoz 0,59 lira, Lipton ice tea çeşitleri 0,68 lira, Coca Cola’nın farklı paketlenmiş seçenekleri ise 4,19 liradan başlayan fiyatlar ile müşteriye sunuluyor.

Bu ürünlerin yanında oldukça farklı indirim çeşitleri de sizleri carrefour aktüel bülteninde bekliyor olacak. 1-14 Mart tarihlerinde geçerli olacak olan indirimler için acele etmenizi de öneriyoruz.