home
Carrefour
Carrefour Aktüel Ürünler
7
Abone
7
Abone

1 Şubat Carrefour Aktüel 2018

1 Şubat Carrefour Aktüel 2018 Ürünleri

Şubat ayının ilk günlerini yaşarken büyük marketlerin de vatandaşlara oldukça ucuz bir alışverişi vaat etme günlerinin de geldiğini oldukça yakından hissediyoruz. Marketlerin raflarında veya reyonlarında yer verdikleri ürünlerde yaptığı etiket değişimler vatandaşların pek çok alanda ihtiyaçlarını giderme yolunda da önemli etmenlerin başını çekiyor.

Giyim ürünlerinden gıda malzemelerine, temizlik ürünlerinden atıştırmalık yiyeceklere kadar oldukça geniş bir yelpazeyi kapsayan bu indirim ürünleri vatandaşların da ilgisini çekmeye yetecek düzeyde yer alıyor.

Özellikle ucuz alışverişi kaliteli ürünleri ile yaparak bir alışveriş içerisinde pek çok ürünü temin etmek isteyen vatandaşlar için bulunmaz bir nimet olarak gözler önüne seriliyor. Süper market zincirleri arasında yer alan carrefour firması da bu indirim furyasına doğrudan etki eden önemli ürünleri raflarına koymuş durumda. Carrefour aktüel ürünlerinde 1-14 Şubat arası geçerli olacak kampanya içeriklerini gelin beraber inceleyelim

1-14 Şubat Carrefour İndirimli Ürünler

Pınar markasının üt ürünü 13,95 lira, sek markasının kefir ve ayran ürünleri 4,75 lira, labne peynir çeşitleri 8,25 lira, torku markasının beyaz peyniri ise 16,45 liradan satışa sunulmuş durumda. Sucuk ve sosis çeşitlerinin 12,95 liradan başlayan fiyatlar ile müşterilerin beğenisine sunulduğu indirim günlerinde yer alan teknolojik araç gereçler de son derece ilgi çekici olmaya devam edecek gibi gözüküyor. Bu ürünlerin detaylarına içeriklerimizde yer alan görseller üzerinden ulaşabilirsiniz.

Torku markasının yoğurt ürünü 8,75 lira, sana yağ 9,99 lira, tereyağı ise 36,50 liradan satışa sunuluyor. Torku’nun tost yapımında kullanabileceğiniz hazır dilimlenmiş olan peynir çeşidi de 19,95 liralık fiyat etiketi ile oldukça rağbet gören ürünler arasında yer alıyor.

Mehtap markasının tencere çeşitleri 21,99 lira, tava çeşitleri ise 24,90 liradan reyonlarda yerini aldığının altını çizmek gerekiyor. Paşabahçe’nin çay ve tabak setleri de yine oldukça ucuz fiyata market içlerinde sizleri bekliyor olacak. Bu ürünlerin başlangıç fiyatı da 8,90 lira olarak belirlenmiş durumda.

Samsung markasının son teknoloji ile donanmış olan televizyonu 3.199 lira, arzum markasının blender ürünü 99,90 lira, tefalin son teknoloji ütüsü ise 249,90 liradan satışa çıkmış durumda. Bu ürünlere özel olarak düzenlenen kredi kartlarına taksit imkanı da market içlerinde sizleri bekliyor olacak. Carrefour aktüel ürünleri arasında yer alan Philips elektrik süpürgesini temin etmek için ödemeniz gereken miktar ise 499,90 lira.

Çıktığı günden beri ilgi odağı olan iPhone 8 telefonu 3,849 liradan, Samsung’un J serisi telefonları ise 1,449 liradan kendisine alıcı bulmak için carrefour marketlerinde sizleri bekliyor olacak. Yine bu ürünler içinde farklı kredi kartlarına taksit imkanları bulunuyor.

1-14 Şubat tarihleri arasında geçerli olacak olan aktüel kampanya sayesinde müşteriler hem ucuz hem de kaliteli alışverişin kapılarını da sonuna kadar açmış olacak. Carrefour marketlerinin online olarak alışveriş yapılması için sunduğu özel fırsatlar da bulunuyor.