home
Hakmar
Hakmar Aktüel Ürünler
6
Abone
6
Abone

1 Şubat Hakmar Aktüel 2018

1 Şubat Hakmar Aktüel 2018 Ürünleri

1 Şubat Hakmar Aktüel 2018

Türkiye’nin önde gelen süper marketleri yeni ayın gelmesi ile beraber indirim kampanyalarını bir bir yayımlanmaya devam ediyorlar. Şubat ayının başından itibaren geçerli olması beklenen kampanyaların içeriğinde de oldukça fazla sayıda ürün bulunuyor.

Giyim ürünlerinden temizlik malzemelerine, oyuncaklardan çocuk ihtiyaçlarına kadar pek çok sektörü içine alan indirim fırsatları market içlerinde müşteriler ile buluşmaya hazır şekilde konumlandırılmış durumda. Market reyonlarında yer alan indirim kampanyalarının yanı sıra müşterilere özel olarak düzenlenen yeni fırsatlar siz müşterileri bekliyor olacak. Fazla sayıda ihtiyacı barındıran bu aktüel kampanyaların detayları da marketler tarafından yayımlanmış vaziyette.

Hakmar marketler zinciri de Şubat ayının tamamını kapsayacak olan indirim fırsatlarına dair detayları yayımladı. Gelin bu ürünlerin detaylarına ve etiketler üzerinde belirlenen fiyatlara beraber bakalım.

1-28 Şubat Hakmar İndirimli Ürünleri

Molfix markasının çocuk bezleri konusunda ülkenin önde gelen firmalarından biri olduğu hepimizin bildiği bir durum. Molfix market raflarına sunduğu indirimli ürünlerini de müşterilerinin beğenisine sunuyor. 48 ve 60 adet olarak iki ayrı indirim şeklinde yayımlanan aktüel bülteninde bu ürünün fiyatı 26,95 lira olarak belirlenmiş durumda. Daha ufak paketlere ihtiyaç duyanlar ise bu ürünleri temin etmek için 22,95 lirayı gözden çıkarmak zorundalar.

Kadınların özel günlerinde ihtiyaç duydukları Molped markasının çeşitleri de 2,45 liradan başlayan fiyatlar ile beraber satışa sunuluyor. Büyüklüğüne ve içerisinde bulunan adede göre bu fiyatların 8,95 lira bandına çıktığının da altını çizmek gerekiyor. İstediğiniz model ve paket çeşitlerinden sorunsuz yararlanmak için hakmar marketlerini ziyaret etmeniz de gerekmektedir.

Bingo markasının oksijenli çamaşır suyu 3,50 lira, 2 litrelik aynı ürünün fiyatı 6,95 lira, sprey temizleyici 5,50 liradan raflara yerleştirilmiş durumda yer alıyor. 3.5 litrelik çamaşır suyunun fiyatı ise 10,95 liradan müşterilerin beğenisine sunuluyor.

1440 ml hâcme sahip olan konsantre yumuşatıcı çeşitleri de yine hakmarın öne çıkan ürünleri arasında yer alıyor. Bu ürünü temin etmek için gözden çıkarmanız miktar ise 10,95 lira olarak belirlenmiş durumda.

Familia markasının 16’lı tuvalet kağıdı da Şubat ayının indirim ürünlerinde ön plana çıkan ihtiyaçlar arasında kendisine yer bulmuş durumda. Bu ürünü alışveriş sepetinize koymak için ödemeniz gereken miktar ise 9,95 lira olarak açıklanmış halde yer alıyor.

Hakmar marketler zincirinin tüm şubelerinde geçerli olacak olan kampanyanın tarihileri de bütün Şubat ayını kapsayacak şekilde konumlanıyor. Yani 1-28 Şubat tarihleri arasında hakmar üzerinden yapacağınız her alışveriş de bu ürünleri indirimli olarak alışveriş sepetinize koyabilirsiniz.

Firma aynı zamanda stoklar ile sınırlı olan bu ürünleri tedarik etmek için mutlaka ama mutlaka bildirim yapılmasının da gerektiğini vurguluyor. Gittiğiniz herhangi bir hakmar şubesinde istediğiniz ürün yoksa yetkililer ile temasa geçerek bu ürüne sahip olma şansınız da oldukça yüksek şekilde mevcut durumda yer alıyor.


 • 0
  Muhteşem
 • 0
  İnanılmaz
 • 0
  Güzel
 • 0
  Hahaha
 • 0
  Üzgün