home
Hakmar
Hakmar Aktüel Ürünler
6
Abone
6
Abone

1 Şubat Hakmar Aktüel 2018

1 Şubat Hakmar Aktüel 2018 Ürünleri

Türkiye’nin önde gelen süper market zincirleri yeni yılın ilk ayı ile beraber yaptıkları indirim kampanyalarını birer birer müşterileri ile buluşturmaya devam ediyorlar. Özellikle belirli ürünlerde indirim yapmak yerine daha geniş kapsamlı bir aktüel bülteni sunmayı hedefleyen marketler bu yönden de müşterilerinin yüzünü her daim güldürebilecek seviyede yer alıyorlar.

Hakmar marketler zinciri de uzun zamandır indirim kampanyası yapmamanın verdiği patlama ile birlikte oldukça fazla sayıda ürün de indirim yapma yolunu tercih etmişe benziyor. Şubat ayının başlangıcı ile beraber uygulamaya girecek olan indirim günlerinde yer alan ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunu da belirtelim.

Genel olarak haftalık kampanyaları ile müşterilerinin karşısına çıkmayı başaran hakmar marketleri yeni ay ile birlikte de müşterilerine hem ucuz hem de kaliteli ürünlerin alışveriş sepetlerine girmesini sağlayacak gibi gözüküyor. Şimdi hakmar marketler zincirlerinin hangi ürünlerde nasıl bir fiyat etiketi belirlediğine beraber bakalım.

1 Şubat Hakmar İndirimli Ürünleri

Okul alışverişi yapmak isteyenlerin bir numaralı tercihi olan çanta, beslenme kabı gibi ihtiyaçlar hakmar içerisinde sizleri bekliyor olacak. Sadece 49,90 lira ödeyerek bu sete sahip olma şansınız da Şubat ayından itibaren mevcut olacak. Yine öğrencilerin en çok ihtiyaç duyduğu kalemlik setleri de sadece 12,95 liradan başlayan fiyatlar ile reyonlarda yerini alıyor. Boyalar, kalemler, silgiler gibi pek çok ürünün de mağaza içerisinde indirime gittiğini hatırlatalım. Bu ürünlere de 5,95 liradan başlayıp 14,50 liraya çıkan fiyat aralığında sahip olma şansınız mevcut.

Müzik defteri, kareli defter, çizgili defter seçenekleri de hakmar içinde sizleri bekleyen ürünlerden bazıları olacak. Bu ürünleri de 3,95 liradan alışveriş sepetinizde yer edinebilirsiniz.  Bant ve bant kesici 1,95 liradan, makas çeşitleri 2,95 liradan, yapıştırıcılar ise 3,95 liradan satışa sunularak tam bir öğrenci alışverişine kapılarını açan ürünler arasında yer alıyor.

Poşet dosyalar 2,95 liradan, sunum dosyaları 3,45 liradan, normal dosyalar 9,95 liradan, not kağıdı seti 4,95 liradan, satranç takımı ise 14,95 liradan satışa sunuluyor. Yine öğrencilerin ve yetişkinlerin bir arada faydalanacağı puzzle çeşitleri market reyonlarında sizleri bekleyen ürünler arasında yer alıyor. Bu ürünleri temin edebilmek için ödemeniz gereken ücret ise 14,95 lira. Akıllı eğitici kitaplar 5,95 liradan, ciltli masal kitapları 11,95 liradan, YKS kitapları ise yine 14,95 liradan satışa sunulan öğrenci dostu ürünler arasında yer alıyor.

Kurşun kalem setleri 12,95 liradan, kırmızı kalemler 6,95 liradan, renkli tükenmez kalemler 5,95 liradan, tahta kalemleri ise 5,90 liradan hakmar reyonlarında siz müşteriler ile buluşmak için fırsat bekleyen ürünler arasında yerini almış durumda. Öğrencilerin yoğun ilgi göstermesi gereken bu fırsat kampanyalarının Şubat ayının ilk gününden itibaren geçerli olduğunu ancak indirimli ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunu da tekrar tekrar belirtmek de fayda var.


 • 0
  Muhteşem
 • 0
  İnanılmaz
 • 0
  Güzel
 • 0
  Hahaha
 • 0
  Üzgün