home

İndirimli Kalem

Her öğrencinin ve öğretmenin olmazsa olmazları arasında şüphesiz ki kalem veya genel anlamı ile kırtasiye ürünleri gelmektedir. Çizgili, kareli defterler veya birbirinden farklı kalem çeşitleri gibi çok sayıda çeşidi olan kırtasiye ürünlerinin indirim günlerinin de aranan ürünleri arasında kendisine sıklıkla yer bulmaktadır.

Özellikle kampanyalı bir şekilde satılmalarının ardından artan ilgi de kalemleri her daim aktüel bültenlerinde görmemizi sağlayacak gelişmeler arasında yer alıyor. Market zincirlerinin günlük, haftalık veya aylık olarak oluşturduğu indirim bültenlerinden yola çıkarsak bu tür ürünlerin ne kadar sıklıkla tercih edildiğini kolay bir şekilde görebiliriz.

İnsanların ürünler üzerinde yer alan fiyatlara bakış açısı düşünüldüğünde bu ürünlerin maliyetli bir alışverişe sebep olması da son derce önemli bir etken. Hal böyleyken büyük market zincirleri arasında belirli ürünlerin fiyat kıyaslaması da mümkün gözüken faktörlerden bir tanesi olarak konumlanıyor.

Migros, Carrefour ve Şok gibi büyük market olanaklarına sahip olan işletmelerin ürünler üzerinde yaptığı fiyat değişiklikleri müşterilere anlık ya da haftalık olarak duyurulsa da zaman zaman bazı ürünlerin indirimli halleri gözden kaçabilme noktasına geliyor. Eğer düzenli bir alışverişi benimsediyseniz ve indirimli ürünlerden istisnasız olarak yararlanmak gibi bir hedefiniz var sitemizde yayımlanan içerikleri takip etmeniz gerektiğinin de altını çizelim. Çok sayıda sektörün çok sayıda ürünü olduğu hepimizin bildiği bir durum.

Temizlik malzemelerinden temel gıda ürünlerine kadar, öğrenci ihtiyaçlarından mutfak araç ve gereçlerine kadar oldukça geniş bir yelpazeyi içerisine alan bu sektörler market raflarında da kendilerine yer bulma konusunda sıkıntı yaşamıyorlar. Özellikle besin malzemelerinin oldukça ilgi gördüğü indirim günleri il ve ilçelerde yer alan A101Hakmar ve BİM gibi market zincirlerini de kapsama noktasında önemli bir yere sahip.

Süper Marketlerde İndirimli Kalem

Hemen hemen her marketin düzenlemiş olduğu kampanyaların müşteriler ile buluşma süreci bellidir. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi bazen günlük bazen haftalık bazen de aylık olarak müşteriler ile buluşan bu indirim zamanları hem ucuz hem de kaliteli alışverişin kapılarını da sonuna kadar açmayı ilke olarak edinmişlerdir.

Tükenmez kalemler, uçlu kalemler, kalemlikler gibi oldukça geniş bir ürün yelpazesi içerisinde bulunan çeşitler de vatandaşların oldukça ilgi gösterdiği ürünler arasında yer almaya devam edecek gibi gözüküyor. Her daim ihtiyaç kapsamında olan ve bu yönü ile de ucuza temin edilmek istenen kalem çeşitlerinin market raf ve reyonlarında genellikle çabuk tüketime uğradığını da söylemek oldukça kolay.

Zira öğrencilerin ve öğretmenlerin uzun eğitim hayatları boyunca sürekli olarak kalemlerini yenileme veya değiştirme gibi sorunlar ile sürekli olarak başa çıkmak zorunda oldukları düşünülürse kalemlerin de daha ucuz bir şekilde satın alma isteği ile karşı karşıya kalmasına olanak sağlıyor. Hal böyle olunca sürekli ihtiyaç konumunda bulunan kalem ve kalem çeşitlerinin insanlar tarafından daha hesaplı bir şekilde alışveriş arabalarına yüklenmesi de sürpriz bir gelişme olarak lanse edilemez.

Hem kırtasiyelerden hem de market içlerinden temin edeceğiniz kalem çeşitleri için bazı marketlerin özel paketleme ambalajları ile beraber bu ürünlerin satışını yaptığının da altını çizmek gerekiyor. Özellikle okullar açılmadan önce yapılan alışverişlerde bu tip kırtasiye ürünlerinin çok daha ucuz fiyata satıldığına da şahit olmaktayız.