home
Şok
Şok Aktüel Ürünler
7
Abone
7
Abone

10 Mart Şok Aktüel 2018

10 Mart Şok Aktüel 2018 Ürünleri

Türkiye’nin önde gelen market zincirleri aktüel kampanyalarını yayımlamaya devam ediyorlar. Vatandaşlara hem ucuz hem de kaliteli alışverişin kapılarını sonuna kadar açmayı ilke edinen market zincirlerinin indirim günleri oldukça fazla sayıda ürünü de içerisine almayı başarıyor.

Giyim ürünlerinden makyaj malzemelerine, temizlik ürünlerinden oyuncaklara, ev eşyalarından mutfak gereçlerine kadar geniş bir yelpazeye yayılan bu indirim ürünleri müşterilerin de yüzünü güldürüyor. Hemen hemen her marketin haftalık veya günlük olarak ortaya koyduğu bu aktüel bültenlerine bir yenisi daha eklendi.

Şok 10 Mart tarihinde başlayacak olan ve 13 Mart’a kadar devam edecek olan indirim günlerine dair detayları yayımlamış durumda bulunuyor. Fazla sayıda ürün çeşidini bulacağınız indirim günlerinde yer alan ürünlere gelin beraber bakalım.

10-13 Mart Şok İnidirmli Ürünleri

Indesit markasının son teknoloji ile donatılmış olan çamaşır makinesi şok aktüel bülteninde ön plana çıkarmayı başarmış ürünlerden geliyor. 3 yıl garanti kapsamında sunulan ve 7 kiloya kadar çamaşır hacmi bulunan makinenin fiyatı ise 699 lira. Bu ürünü satın alırken kredi kartı kullanırsanız taksit imkanları da sizi bekliyor olacak.

Group markasının elektrikli dik süpürgesi 89,90 lira. Farklı yapısı ile dikkat çeken ürün içinde kredi kartına taksit imkanı bulunuyor. Arzum markasının seramik tabanlı ütüsü 79,90 lira, dayanıklı kumaştan üretilen ve yanmaz silikon tabana sahip olan ütü masası ise 49,90 liradan satışa çıkmayı başaran ürünler arasında geliyor.

Örgü şekilleri ile donatılmış olan çöp kovası 12,90 lira, yine örgü desenli kapaklı kutu 5,95 lira, kirli çamaşır sepeti olarak kullanabileceğiniz sepet çeşitleri ise 5,90 liralık fiyat etiketleri ile dikkatleri üzerine çeken ürünler arasında kendilerine yer buluyorlar. Bu ürünlerin toplu alımlarında özel indirim fırsatları da sizleri bekliyor olacak.

Örgü desenleri ile her daim ihtiyaç kapsamında olan sele sepet 11,90 liradan satışa çıkıyor. Saçaklı banyo paspas seti 24,90 liralık etiketi ile satışta yer alan ürünlerden bazıları. Bu ürünlerin içerisinde farklı modelleri bulmanız da son derece mümkün.

Pilsan markasının çift renkli halde sunulan top çeşitleri 9,95 lira, oyuncak puset 9,90 lira, 18 metre genişliğe kadar kurutma amaçlı kullanılan kurutmalık ise 27,50 liralık satış etiketleri ile her daim market sepetlerinde kendisine yer bulan ürünler arasında yer almayı başarmış gibi gözüküyor.

Şok aktüel bülteninde yer alan ve market alışveriş listenize her daim girecek olan ürünlerin indirimli fiyatları, ürünlerin detayları ve merak ettiğiniz her sorunun cevabını da içeriklerimizde yer alan görseller üzerinden bulabilirsiniz.

İndirim günlerinde yer alan ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunu ve bu ürünleri temin etmek için son güne kadar beklememeniz gerektiğinin de altını çizelim. Tüketim talebi bir hayli fazla olan bu ürünler için alışverişinizi indirim başladığı ilk günden yapmanız da sizin yararınıza olacaktır.