home
Bim
Bim Aktüel
11
Abone
11
Abone

11 Nisan Bim Aktüel 2017

11 Nisan Bim Aktüel 2017 Ürünleri

Bim, 11 Nisan'da özellikle bayanların uğrak yeri olacak. Çünkü 11 Nisan'a özel ürünleri özellikle bayanlara hitap ediyor. Baharın gelmesiyle, sağlıklı ve fit görünüm için spor yapanlar için özel kıyafetler 11 Nisan'da Bim raflarında olacak. Bim'e bahar geldiyse unutmayın size ve cebinize de bahar gelecek. Bim'de 11 Nisan tarihinde hangi ürünlere indirim var? Haftanın önerileri neler? Bu sorularınızın cevapları haberimizde. 11 Nisan'da bayanlara öncelik verilecek fakat baylar ve özellikle çocuklar da unutulmadı. Çorap takımları, badiler, spor taytlar uygun fiyatlarıyla 11 Nisan'da Bim raflarında boy gösterecek. Fazla zaman kaybetmeden 11 Nisan İndirimlerini tek tek inceleyelim.

-11 Nisan'da Bim raflarında göreceğimiz ilk ürün, bayan toparlayıcı korseli çırt çırtlı badi sadece 10,90 TL. Rahat kullanım ve uygun fiyatıyla tercih edeceksiniz.

-Bayan toparlayıcı sport tayt dikişsiz, yalnızca 11,90 TL. Dikişsiz özelliği ile vücudu sarmasıyla özellikle spor yaparken size büyük kolaylık sağlayacak.

-Bayan toparlayıcı destekli spor büstiyer 11 Nisan'da Bim raflarında yerini alacak. Üstelik fiyatı sadece 9,90 TL. Bununla birlikte bayan renkli atlet kilot takımı 9,90 TL.

-Bayan kalın askılı atlet 7,90 fiyatı ile sizin kolay tercihiniz olacak. Bayan toparlayıcı sport dikişsiz tayt ile kombinleyebilirsiniz. Spor yaparken, şık görünümleri ve kullanım kolaylıklarıyla ilginizi çekecek ve almadan Bim'den çıkamayacaksınız.


 
-Bayan fileli soket çorap çeşitleri ise sadece 2,45 TL. Ayrıca bay - bayan spor çorap 2'li takım 3,95 TL. Görünümü ile size şıklık katacak, fiyatı ile cebiniz rahatlayacak.

-2'li baharlık bayan soket çorap 3,50 TL ile 7 Nisan'da Bim raflarında olacak. Bahar gelirken hava değişiminden dolayı hasta olmayın. Baharlık çoraplarla mevsim hava değişimlerinden etkilenmeyin.

-Her güne ayrı çorap seti oluşturduk. 7'li erkek çorabı sadece 12,90 TL. Şık görünümüyle kıyafetlerinize de uyumlu olacak.

-Bim, sizi ve sevdiklerinizi her zaman düşünür. Özellikle çocuklar için özel ürünlerine raflarında yer verir. 11 Nisan'da 2'li 3D desenli çocuk soket çorap yalnızca 3,50 TL. Çocukların çok sevdiği çizgi karakterler yeni boyut kazanıyor.

Ürünleri görselimizden takip edebilirsiniz.


 • 1
  Muhteşem
 • 2
  İnanılmaz
 • 0
  Güzel
 • 1
  Hahaha
 • 1
  Üzgün