home
Şok
Şok Aktüel Ürünler
7
Abone
7
Abone

11 Nisan Şok Aktüel 2018

11 Nisan Şok Aktüel 2018 Ürünleri

Türkiye’nin önde gelen marketler zinciri arka arkaya güncel aktüel bültenlerini yayımlamaya devam ediyorlar. Oldukça fazla sayıda ürüne ev sahipliği yapan indirim günlerinde müşteriler hem kaliteli hem de ucuz alışverişin tadını da sonuna kadar çıkarıyorlar. Giyim ürünlerinden teknolojik aletlere, ev araç gereçlerinden temizlik malzemelerine kadar oldukça geniş bir yelpazeye yayılan bu indirim günlerinden sorunsuz bir şekilde yararlanmak için alışverişlerinizi son güne bırakmamanız da gerekiyor.

Şok marketleri de yeni tarihlere yayımladığı aktüel bülteninin detaylarını paylaşmış durumda. 11-17 Nisan tarihleri arasında geçerli olacak olan bu indirim günlerinde yer alan ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunun da altını çizmek gerekiyor. Şimdi indirim günlerinde yer alan ürünlerin detaylarını yakından inceleyelim.

11-17 Nisan Şok İndirimli Ürünleri

15 kilogramlık taşıma kapasitesi olan ve 2 yıl garantili olarak satılan bebek arabası haftanın en çok tercih edilecek ürünlerinin başında geliyor. Bu ürünü temin etmek için ödemeniz gereken miktar ise 175 lira. Ayrıca bu ürün için kredi kartına 6 taksit imkanının olduğunu da hatırlatalım.

Tamamı pamuktan yapılan bebek yorganı 29,90 lira, anne bebek çantası 27,90 lira, ortodontik emzik çeşitleri 6,90 lira, ısı değişimine yatkın biberon çeşitleri ise sadece 17,90 liralık satış fiyatları ile beraber dikkat çeken ürünler arasında.

6-36 aylık bebekler için kullanılan mama sandalyesi 49,90 liradan satışa çıkmış durumda. Bu ürünü de kredi kartına yapılan taksitler ile beraber satın alabilirsiniz. Bebek alezi 7,95 lira, 50’li top 9,95 lira, 6’lı bebek mendili 7,95 lira, çocuk çorapları ise sadece 2,50 liradan şok aktüel bülteninde kendisine yer bulan ürünlerden.

Yatak hediyeli olan ve 2 yıl garantisi bulunan sallanır bebek beşiği haftanın öne çıkan ürünlerinden bir tanesi. 175 liralık fiyat etiketine sahip olan bu beşik için kredi kartına özel taksit imkanı da bulunuyor.

Farklı renk ve desenleri barındıran bebek nevresim takımı 39,90 lira, kaydırmaz tabanlı klozet adaptörü 6,95 lira, tabure ise 7,50 liralık fiyatları ile beraber şok reyonlarında satışa sunulacak ürünlerden bazıları.

Jumbo çocuk küveti 17,50 lira, elbiseli bebek çeşitleri 9,95 lira, 12’li desenli kova 7,50 liralık fiyatları ile beraber her ihtiyaca cevap verebilecek nitelikte ürünler arasında gösteriliyor. 3 yaşlar için verilen 21 parçalı sök tak uçak 7,50 lira, oldukça kullanışlı olan ve her çocuğun tercih edebileceği arabalar ise 27,50 liralık etiketleri ile satışa çıkıyorlar.

Bebek ürünlerinin tamamına erişebileceğiniz fırsat günleri şok marketlerinde sizleri hem kaliteli hem de ucuz alışveriş için oldukça heyecanlandıracak cinsten. 11-17 Nisan tarihleri arasında devam edecek olan bu indirim günlerinden sorunsuz olarak fayda sağlamak için alışverişinizi son güne bırakmamanızı da öneriyoruz. Nitekim market içerisinde bulunan bu ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğu da market tarafından açıklanmış durumda.