home

İndirimli Oyuncak

 Her hafta düzenli yayınlanan aktüel indirim bültenlerini takip ederek oyuncaklar konusundaki indirimleri takip edebilirsiniz. Çocuklarınızı ya da yeğenlerinizi uygun fiyatlı oyuncaklar ile sevindirebilirsiniz. Bim aktüel indirim bülteni ya da a101 indirimleri gibi çeşitli haftalık bültenlerde zaman zaman oyuncaklar konusunda gayet cazip indirimleri bulabilirsiniz.

Çocuklarınıza oyuncak alırken indirim ile birlikte dikkat etmeniz gereken başka konular da var. Özellikle indirimli ya da piyasaya oranla ucuz olan oyuncakların tehlikeli boyalar veya kanserojen maddeler içerebilir. Bu açıdan, fiyat konusunda ne kadar hassas olursanız olun, hiçbir ücretlendirme çocuğunuzun sağlığı ile ölçülemez. 

Süper Marketlerde İndirimli Oyuncak

İndirimli oyuncakları satın alırken aynı zamanda çocuğun yaşını da dikkate almanız gerekebilir. Bu yüzdendir ki Şok ve Hakmar gibi marketler kullanım yaşlarını ürünlerine eklemeyi de ilke haline getirmiş durumdalar.

İndirimli oyuncak içeren birçok bülteni bu kategoride görebileceksiniz. Bu bültenlerden bazılarının zamanı geçmiş olabilir. Migros ya da Carrefour gibi büyük marketler aylık indirim bültenleri yayınladığı için, bu indirimleri yakalamak konusunda daha şanslısınız. Fakat A101 ve Bim gibi haftalık indirim bülteni yayınlayan marketlerdeki oyuncak indirimlerini yakalamak daha zor olacaktır.

Oyuncakların çocukların gelişiminde oldukça önemli bir role sahip olduğu herkesin malumu olan bir konu. Durum böyleyken alacağınız her oyuncak çeşidi ile beraber aslında çocuklarınızın da gelişimine önemli bir katkı sağlıyorsunuz.

Özellikle zeka geliştirmeye yönelik olarak tasarlanan ve oldukça cüzi fiyatlara temin edebileceğiniz bu oyuncakların katkısı da yadsınamaz derecede fazla olacaktır. Oyuncak seçiminde dikkat etmeniz gereken farklı noktalarda elbette mevcut. Çocukların her şeyi merak etmesi, her nesneye karşı ilgi duyması gibi sorunlar tabi ki alacağınız oyuncak çeşidinin belirlenmesinde önemli rol oynuyor. Bu konuda oldukça tehlikeli durumların oluşabileceğinin de bilgisini vermek gerekiyor. Zira çocuk ölümlerinin ve çeşitli hastalıkların bir numaralı sebebi çocukların uzanabildikleri her oyuncağı duyu organları ile algılamaya çalışmaları.

Bu zaman zaman küçük çapta olan nesnelerin yutulması veya sağlıksız bir ürünün ağız ile temas etmesi sebebiyle istenmeyen sonuçları da doğuruyor. Oyuncakların market zincirleri içerisinde kapalı bir ambalaj ile oldukça steril bir ortamda satılacağının da tekrar altını çizmek gerekiyor. Zira ebeveynlerin bu duruma yaklaşımları da en az market sahipleri kadar önemli. Her incelediğiniz ürünün bir sonraki müşteri için potansiyel tehlike olduğunu da unutmamak gerekiyor. Alacağınız her oyuncağın çocuğunuza katkı bakımından artı yönde katkı sağlaması gereklidir.

Marketlerde bu yönde hareket ediyor olacak ki özellikle çocukların sosyal ve görsel zekalarına hitap etmeyi başaran ürünlerini indirim kapsamında vatandaşlara sunmaya devam ediyorlar. Oyuncak arabalardan, çeşitli puzzle oyunların kadar oldukça geniş bir yelpazeye yayılan bu kavram her çocuğun hayallerini süslemeye de devam edecektir. Her oyuncak ile ilgili olarak mutlaka okunması gereken kullanım detayları da ürünlerin arka kısımlarında yer alıyor. Bu kullanım detaylarını okumadan çocuğunuz ile oyuncağı buluşturmamanız da hem sizin hem evladınızın yararına bir durum olacaktır.

Oyuncak ürünlerinde oldukça fazla sayıda indirim imkanının yer aldığını hatırlatmak gerekiyor. Zira genel olarak büyük marketler 1 alana 1 bedava gibi kampanyaları ile beraber daha fazla oyuncağı daha ucuz bir şekilde müşterilerinin beğenisine sunmaya devam edecekler gibi gözüküyor. O yüzdendir ki marketlerin indirim bültenlerini takip etmek çocuklarınızın yüzünü güldürmek açısından hayati öneme sahip.