home
Bim
Bim Aktüel
11
Abone
11
Abone

12 Ocak Bim Aktüel 2018

12 Ocak Bim Aktüel 2018 Ürünleri

Türkiye’de yer alan market zincirleri yılbaşı sonrası birer birer aktüel kataloglarını yayımlamaya başladılar. BİM’de ülkenin önde gelen marketlerinden biri olarak ön plana çıkmış durumda. Mağazanın ilerleyen tarihlere yönelik olarak hazırladığı indirim kampanyalarının detayları da yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlamış durumda. 12 Ocak 2018 tarihli olan aktüel indirimler kataloğu da mağazanın yayımladığı ilanlardan sadece bir tanesi. Özellikle çocukları hedef kitle olarak belirlemiş olan BİM bu tarihten geçerli olmak üzere yapacağı indirimin ayrıntılı hallerini de müşterilerine duyurma yoluna gitti.

12 Ocak tarihinden itibaren raflara yansıyacak olan indirim kampanyası sayesinde ebeveynler çocuklarını sevindirmek için BİM marketlerini ziyaret edebilirler. Zira oyuncaklardan puzzle seçeneklerine kadar oldukça geniş bir yelpazeyi içerisine alan indirim kampanyası evlerinde oyun oynamak isteyen çocuklar için adeta biçilmiş kaftan niteliğinde. Gelin BİM’in 12 Ocak tarihli aktüel indirim broşürünün detaylarını hep beraber inceleyelim.

12 Ocak BİM İndirimli Ürünleri

Çocukların oldukça sevdiği sallanan köpeklerin satış fiyatı mağaza tarafından 44,50 liradan, yine Hero’nun ilk arabam oyuncağı aynı fiyattan müşterilerin beğenisine sunulmuş durumda yer alıyor.

36 parça halinde satılan ve çocukların zekasını geliştirmeye yönelik olarak dizayn edilmiş olan ev yapma oyun seti de yine BİM mağazalarında kendisine yer bulmuşa benziyor. Bu ürünün etiket fiyatı ise 22,50 lira. Lego yapmayı seven çocuklar da mağaza tarafından unutulmamış. Pek çok farklı imalata sebep olan ve yine zekayı geliştirmede önemli rol oynayan bu oyuncağın fiyatı ise 17,90 lira. Bu ürünlerin markasının Dede olduğunu da belirtmek de fayda var. Her bir ürün için kredi kartına taksit imkanı da firma tarafından siz müşterilere sunulmuş konumda.

24 parçayı barındıran puzzle 12,50 lira, Niloya çocuk koltuğu 10,90 lira, çocukların görme, benimseme gibi yetilerini ön plana çıkarmayı amaçlayan denge oyunu ise 9,90 liradan kendilerine alıcı bulmak için reyonlarda sizleri beklemeye devam edecek.

Apartmanlarında veya evlerinde, iş yerlerinde güvenliğe önem verenler de BİM tarafından göz önünde bulundurulmuş. Telefonlardan izleme olanağı bulunan ve pek çok özelliği içerisinde barındıran 4’lü güvenlik kamerası sadece 579 liradan satışa sunuluyor.

Bazı kredi kartlarına 6 taksit imkanı da BİM tarafından müşterilere sunulmuş konumda yer alıyor. Yine aynı taksit oranlarına sahip olan ve Fakir markasının ürünü olan elektrikli süpürge de 99 liradan raflarda yerini alıyor. Saç tıraşını kendi imkanları ile yapmayı sevenler için de şarj edilebilir tıraş makinesi sadece ve sadece 29,90 liradan raflara konmuş durumda.

Bayanların ev ihtiyaçlarında gereksinim duyduğu pek çok Paşabahçe ürünü de BİM tarafından indirim kapsamına dahil ediliyor. Çay bardaklarından mısır patlatma tavasına kadar, baharatlık kaplarından yağlık ve sirkelik şişelerine kadar fazla sayıda ürün oldukça makul fiyata kendisine alıcı bekleyen ürünler arasında yer alıyor.


 • 0
  Muhteşem
 • 1
  İnanılmaz
 • 0
  Güzel
 • 0
  Hahaha
 • 0
  Üzgün