home
Bim
Bim Aktüel
11
Abone
11
Abone

13 Nisan Bim Aktüel 2018

13 Nisan Bim Aktüel 2018 Ürünleri

Türkiye’nin önde gelen marketler zinciri arka arkaya güncel aktüel bültenlerini yayımlamaya devam ediyorlar. Oldukça fazla sayıda ürüne ev sahipliği yapan indirim günlerinde müşteriler hem kaliteli hem de ucuz alışverişin tadını da sonuna kadar çıkarıyorlar.

Oyuncaklardan teknolojik aletlere, ev araç gereçlerinden temizlik malzemelerine kadar oldukça geniş bir yelpazeye yayılan bu indirim günlerinden sorunsuz bir şekilde yararlanmak için alışverişlerinizi son güne bırakmamanız da gerekiyor. Bim marketleri de yeni tarihlere yayımladığı aktüel bülteninin detaylarını paylaşmış durumda. 13 Nisan tarihinden itibaren geçerli olacak olan bu indirim günlerinde yer alan ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunun da altını çizmek gerekiyor. Şimdi indirim günlerinde yer alan ürünlerin detaylarını yakından inceleyelim.

13 Nisan BİM İndirimli Ürünleri

Haftanın ön planda olmayı başaran ürünü Vestel markasının Venüs model cep telefonu olarak belirlenmiştir. Bu son teknoloji ile donanmış olan cep telefonuna sahip olmak için ödemeniz gereken ücret ise 825 lira. LG markasının Bluetooth hoparlörü 89 lira, Trust markasının taşınabilir şarj aleti 39,90 liralık fiyatları ile dikkat çekiyorlar. Bu ürünler için kredi kartlarına özel taksit imkanları da bulunuyor.

Earpods kulaklık 49 lira, adaptör 39 lira, USB kablo çeşitleri ise 38 liradan başlayan fiyat etiketleri ile beraber bim aktüel bültenine girmeyi başaran ürünlerden bazıları olarak alışverişlerinize cevap verecek kapasitede.

Fırça, fırça kasesi, damlama örtüsü ve spatula içeren boya seti 34,90 lira, iç cephe boyası çeşitleri 39 lira, Fawori markasının tavan boyası 49 lira, farklı fırça çeşitleri ise 14 liradan başlayan fiyatlar ile beraber raflarda yerini almış durumda.

Kırıcı delici matkap 149,90 lira, lazerli testere 139,90 lira, çok amaçlı 4 raflı dolap 109 lira olan satış fiyatları ile beraber haftanın popüler ürünlerinden. Bu ürünler için kredi kartına özel taksit imkanları da bim marketlerinde sizi bekliyor olacak.

50 metrelik lazer metre 99 lira, boya püskürtme makinesi 65 lira, 4+1 basamaklı merdiven ise 45 liralık fiyatları ile beraber oldukça cazip ürünler arasında yer alıyor.

2 yıl garantili olarak satılan çok amaçlı bebek arabası 129,90 liraya oldukça güzel bir fırsatı da çocuklu ailelere sunuyor. Bu ürün için kredi kartına 6 taksit imkanı da var. Mama sandalyesi 44,50 lira, Dolu markasının ilk arabam ürünü 49,90 lira, römorklu pedallı traktör oyuncağı ise 125 liralık fiyatları ile satışa sunulmuş durumda.

Mehtap markasının tencere ve tava çeşitleri de oldukça cazip fiyatlar aralığında satışta bulunuyor. 24,90 liradan başlayan ve 49,90 liraya kadar devam eden farklı tencere ve tava çeşitleri bim marketleri üzerinden temin edilebilir.

Erkekler ve kadınlar için günlük giyilebilecek ayakkabı çeşitleri de 29,90 liradan satışa sunuluyor. Ürünlerin detaylı hallerine de görsellerimiz üzerinden ulaşabileceğinizin de altını çizmemiz gerek.