home
A101
A101 Aktüel Ürünler
8
Abone
8
Abone

13 Ocak A101 Aktüel 2018

13 Ocak A101 Aktüel 2018 Ürünleri

Türkiye’nin önde gelen süper market zincirleri yeni yılın ilk ayına özgün olarak oluşturdukları aktüel kampanyalarını müşterileri için yayımlamaya devam ediyorlar. Hemen hemen her sektörü içerisine almayı başaran indirim günlerini müşterilerine sunmayı başaran süper market zincirlerinin hem ucuz hem kaliteli alışverişin yolunu açtığını da söylemek oldukça kolay.

Giyim ürünlerinden temizlik malzemelerine, ev araç gereçlerinden teknolojik materyallere kadar geniş bir yelpazeye yayılan bu indirim günleri de marketler tarafından belirlenmiş durumda yer alıyor. A101’de yine belirlediği tarihlere özgü olan indirimli ürünlerini resmi olarak duyurmuş vaziyette. 

Pek çok ürünü içerisine alan aktüel kampanyası ile beraber vatandaşlarına 81 il ve ilçede hizmet vermeye devam eden a101’in bu kampanyasına özgü ürünlerini detaylı olarak sizler için inceledik. Gelin bu 13-19 Ocak arasını kapsayan indirim ürünlerine beraber göz atalım.

13-19 Ocak A101 İndirimli Ürünler

Pınar markasına sahip tam yağlı beyaz peynir 12,45 liradan, Tarabya tam yağlı kaşar peyniri ise 17,45 liradan satışa sunulmuş durumda. Keskinoğlu firmasının piliç döneri 3,15 lira, Zeo markalı siyah zeytin 16,95 lira, Bal-ye süzme çam balı ise 7,95 liradan raflarda yerini almış konumda bulunuyor. Yine kahvaltıların vazgeçilmez lezzetlerinden biri olan Torku markalı kakaolu fındık kreması 4,95 liraya alıcı bulmak için müşterilerini bekliyor olacak.

Gıda ürünlerinden temizlik ürünlerine doğru geçiş yapmanın getirdiği noktada yer alıyoruz. 4’lü Familia kağıt havlu 4,95 lira, Elidor’un şampuan çeşitleri 7,95 lira, Omo markasının konsantre toz deterjanı ise 27,95 lirada reyonlara konmuş durumda bulunuyor. Fairy markasının 33 kapsüllü bulaşık makinesi ürünü 16,45 liraya alıcı buluyor.

Nimet markasının oldukça lezzetli olan hamburger köftesi 4,31 liradan, Biryağ Ayçiçek yağı 5,95 lira, Yörsan markasına ait ev tipi yoğurt ise 5,81 liralık fiyat etiketleri ile bu haftanın öne çıkan ürünleri arasına girmeyi başarmış vaziyetteler. Milkten markasının sürülebilir beyaz peyniri 2,33 lira, Çerezya’nın kabuklu fıstığı ise 2,44 liralık etiket fiyatları ile müşterilerin huzuruna çıkmış konumda yer alıyor.

Giyim ürünlerinde yapılan indirimler de a101 süper market zincirlerinin önem verdiği sektörlerin arasına girmiş durumda. Likra kumaşa sahip olan bayan taytlarının fiyatı 5,96 liralık fiyatı ile beraber sektörün en ucuz etiketine de sahip olmayı başarıyor. Pek çok ürünü kapsayan bu indirim günlerinin stoklar ile sınırlı olduğu da market yetkilileri tarafından resmi olarak açıklanmış durumda.

13-19 Ocak tarihleri arasını kapsayacak olan indirim günlerinde son güne kalmamanız da oldukça önemli. Hem ucuz hem de kaliteli bir alışverişin tadını doyasıya yaşamak istiyorsanız hemen hemen her il ve ilçede bulunan a101 marketlerini ziyaret etmeniz gerekiyor. Düzenli olarak indirim düzenleyen marketler arasında yer alan 101’in aktüel kampanya broşürünün daha detaylı hallerine de içeriklerimiz üzerinde bulunan görsellerden yararlanarak ulaşabilme şansınız da mevcut.